Prodejna CEWE FOTOLAB Zlaté Jablko

Prodejna CEWE FOTOLAB Zlaté Jablko

Nám.Míru 174, 760 01 Zlín

731 142 579

prodejna425008@fotolab.cz


Provozní doba
Pondělí 09:00 - 21:00
Úterý 09:00 - 21:00
Středa 09:00 - 21:00
Čtvrtek 09:00 - 21:00
Pátek 09:00 - 21:00
Sobota 09:00 - 21:00
Neděle 09:00 - 21:00

Fotodárky a fotografie

Fotodárky a fotografie

Naše prodejna se nachází v 1. patře nákupního střediska Zlaté jablko v centru města Zlín. Stavte se u nás, rádi vám pomůžeme sestavit a objednat CEWE FOTOKNIHU, fotokalendář, fotoobraz a další. Na prodejně najdete spoustu vzorových fotoproduktů, abyste mohli snadno porovnat papír fotoknihy či materiál fotoobrazu.

Our shop is located on the first floor of the Zlaté jablko shopping mall in the city center. We offer instant print of photographs up to 20 x 30 cm including framing, photo collages, postcards and greeting cards and more photo gifts without waiting. Our friendly staff will also assist you with assembling your CEWE PHOTOBOOKS, CEWE CALENDARS, CEWE WALL ART and other products from our wide range.

Zobrazit všechny fotoprodukty

Fotoaparáty a příslušenství

Fotoaparáty a příslušenství

V naší nabídce naleznete fotoaparáty všech kategorií, objektivy, fotobatohy a brašny, filtry, stativy, a mnohé další příslušenství. Vybrat si můžete i z široké nabídky fotoalb a fotorámečků. Prodejna slouží také jako poradenské centrum a výdejní/sběrné místo půjčovny fototechniky.

Our photo studio has the widest range of photo equipment in Zlín. Professional or amateur – our trained staff will be happy to give you advice with the equipment selection. We have Canon, Nikon, Sony, Panasonic and Olympus cameras plus basic and professional lenses. We offer high quality Manfrotto tripods and more affordable Hama and Vanguard tripods. Accessories, such as memory cards of all capacities and speeds and bags are a matter of course.

Zobrazit všechny fotoaparáty
Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Na každé prodejně vám rádi na počkání zhotovíme průkazové foto. Z fotek v telefonu snadno a rychle vytvoříme přání, koláže, fotosety, kalendáře a další fotodárky. Prodejna je vybavena několika kiosky na tisk fotografií a fotodárků ihned. Tiskneme fotky přímo z vašeho telefonu nebo dalších různých paměťových médií až do formátu 20 x 30 cm.

From your mobile phone or any data media you can print photographs up to 20 x 30 cm right away.

Více informací o okamžitém tisku
CEWE foto ihned - vyvolání fotografií na počkání

Prodejna CEWE FOTOLAB Zlaté Jablko také nabízí

Bezbariérový přístup

Tisk fotografií na počkání

Poradenské centrum

Parkování v okolí prodejny

Průkazové fotografie


FOTOLAB půjčovna

FOTOLAB půjčovna

V naší půjčovně fototechniky najdete vše od akční kamery až po pořádnou digitální zrcadlovku. Nabízíme příznivé ceny půjčovného a pokud se do 30 dnů od vrácení zapůjčené techniky rozhodnete pro její koupi, vrátíme vám poplatek za půjčku!

Zobrazit půjčovnu

Další služby prodejny

Kromě hotovosti přijímáme platební karty, šeky Sodexo a dárkové poukazy CEWE FOTOLAB. Dále je možné využít prodej na splátky od společnosti ESSOX a zakoupené zboží si u nás i pojistit.

You can pay cash, by card or hire purchase. We offer equipment insurance against damage and theft and also guarantee prolongation.

CEWE FOTOKNIHA

Prodejny CEWE FOTOLAB v okolí

Prodejna Adresa Telefon
Prodejna CEWE FOTOLAB Galerie Moritz8. května 24,t. 731142767, Olomouc, 779 00731 142 767