Prodejna CEWE FOTOLAB Zlaté Jablko

Prodejna CEWE FOTOLAB Zlaté Jablko

Nám.Míru 174, 760 01 Zlín

731 142 579

prodejna425008@fotolab.cz


Upozornění

Naše prodejna je pro vás otevřena pro výdej zakázek v těchto časech:

PO, ST, PÁ – od 15:00 do 19:00 hod.

ÚT, ČT – od 9:00 do 13:00 hod.

SO, NE – zavřeno

 

V případě dalších dotazů kontaktujte zákaznické centrum 272 071 200.
Děkujeme za pochopení.

Tým CEWE

Provozní doba
Pondělí 09:00 - 21:00
Úterý 09:00 - 21:00
Středa 09:00 - 21:00
Čtvrtek 09:00 - 21:00
Pátek 09:00 - 21:00
Sobota 09:00 - 21:00
Neděle 09:00 - 21:00

Fotodárky a fotografie

Fotodárky a fotografie

Prodejna se nachází v 1. patře nákupního střediska Zlaté jablko v centru města. Nabízíme okamžitý tisk fotografií až do formátu 20 x 30 cm včetně rámování, koláže z fotografií, pohledy a přání a další fotodárky bez čekání. Náš přátelský personál Vám také ochotně poradí se sestavením CEWE FOTOKNIHY, CEWE KALENDÁŘE, CEWE FOTOOBRAZU a ostatních produktů z naší široké nabídky.

Our shop is located on the first floor of the Zlaté jablko shopping mall in the city center. We offer instant print of photographs up to 20 x 30 cm including framing, photo collages, postcards and greeting cards and more photo gifts without waiting. Our friendly staff will also assist you with assembling your CEWE PHOTOBOOKS, CEWE CALENDARS, CEWE WALL ART and other products from our wide range.

Zobrazit všechny fotoprodukty

Fotoaparáty a příslušenství

Fotoaparáty a příslušenství

Jsme prodejna s nejširším sortimentem fototechniky ve Zlíně. Jste-li profesionál nebo amatér, naš školený personál Vám rád poradí s výběrem techniky. Z fototaparátů jsou u nás zastoupeny značky Canon, Nikon, Sony, Panasonic a Olympus včetně základních i profesionálních objektivů. Nabízíme kvalitní stativy Manfrotto, i dostupnější stativy Hama a Vanguard. Samozřejmostí je příslušenství, jako jsou paměťové karty všech kapacit a rychlostí a brašny.

Our photo studio has the widest range of photo equipment in Zlín. Professional or amateur – our trained staff will be happy to give you advice with the equipment selection. We have Canon, Nikon, Sony, Panasonic and Olympus cameras plus basic and professional lenses. We offer high quality Manfrotto tripods and more affordable Hama and Vanguard tripods. Accessories, such as memory cards of all capacities and speeds and bags are a matter of course.

Zobrazit všechny fotoaparáty
Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Z mobilního telefonu nebo jakéhokoliv paměťového zařízení si můžete okamžitě vytisknout fotografie až do formátu 20 x 30 cm.

From your mobile phone or any data media you can print photographs up to 20 x 30 cm right away.

Více informací o okamžitém tisku
CEWE foto ihned - vyvolání fotografií na počkání

Prodejna CEWE FOTOLAB Zlaté Jablko také nabízí

Bezbariérový přístup

Tisk fotografií na počkání

Poradenské centrum

Parkování v okolí prodejny

Průkazové fotografie


FOTOLAB půjčovna

FOTOLAB půjčovna

V naší půjčovně fototechniky najdete vše od akční kamery až po pořádnou digitální zrcadlovku. Nabízíme příznivé ceny půjčovného a pokud se do 30 dnů od vrácení zapůjčené techniky rozhodnete pro její koupi, vrátíme vám poplatek za půjčku!

Zobrazit půjčovnu

Další služby prodejny

Platba je možná hotově, kartou i na splátky. Nabízíme pojištění techniky proti rozbití a odcizení a také prodlouženou záruku.

You can pay cash, by card or hire purchase. We offer equipment insurance against damage and theft and also guarantee prolongation.

CEWE FOTOKNIHA

Prodejny CEWE FOTOLAB v okolí

Prodejna Adresa Telefon
Prodejna CEWE FOTOLAB Galerie Moritz8. května 24,t. 731142767, Olomouc, 779 00731 142 767