Prodejna CEWE FOTOLAB OC Varyáda

Prodejna CEWE FOTOLAB OC Varyáda

Kpt. Jaroše 31, 360 06 Karlovy Vary

731 142 733

prodejna423020@fotolab.cz


Upozornění

Naše prodejna je pro vás otevřena pro výdej zakázek v těchto časech:

PO, ST, PÁ – od 15:00 do 19:00 hod.

ÚT, ČT – od 9:00 do 13:00 hod.

SO, NE – zavřeno

 

V případě dalších dotazů kontaktujte zákaznické centrum 272 071 200.
Děkujeme za pochopení.

Tým CEWE

Provozní doba
Pondělí 09:00 - 21:00
Úterý 09:00 - 21:00
Středa 09:00 - 21:00
Čtvrtek 09:00 - 21:00
Pátek 09:00 - 21:00
Sobota 09:00 - 21:00
Neděle 09:00 - 21:00

Fotodárky a fotografie

Fotodárky a fotografie

V prodejně FOTOLAB v OC Varyáda naleznete nejširší nabídku fotoproduktů jako jsou digitální fotografie, CEWE FOTOOBRAZY z vlastních fotografií, CEWE KALENDÁŘE různých formátů s možností volby počátečního měsíce, CEWE FOTOKNIHY, fotodárky do kanceláře, foto na keramiku, foto na textil jako jsou trička, i dětská trička, polštáře a v neposlední řadě přání a pohledy. Na prodejně FOTOLAB jsou k dispozici vzorky jednotlivých fotodárků včetně několika typů a motivů CEWE FOTOKNIHY pro Vaši inspiraci. Vzory CEWE FOTOOBRAZŮ včetně použitelných rámů. Odborný personál Vám doporučí a poradí s výběrem Vašeho fotodárku. Sestaví fotodárek za Vás přímo na prodejně!

The FOTOLAB photo studio in the Varyáda shopping center offers you the widest range of photo products such as digital photographs, CEWE WALL ART made from your own photographs, CEWE CALENDARS of various sizes with the choice of the first month, CEWE PHOTOBOOKS, photo gifts for office, photos on ceramics, on textile (such as t-shirts, children t-shirts or pillows) and also greeting cards and postcards. In the FOTOLAB photo studio you can take a look at our photo gift samples including several CEWE PHOTOBOOK types and motives for your inspiration. CEWE WALL ART samples including usable frames. Our professional staff will assist you with selecting your photo gift. They can even assemble it for you, right in the photo studio!

Zobrazit všechny fotoprodukty

Fotoaparáty a příslušenství

Fotoaparáty a příslušenství

Širokou nabídkou ze světa fototechniky uspokojíme každého fotografa. Začínajícím fotografům jsme připraveni poradit, vyškolit, doporučit vše, co je potřeba k prvním krůčkům do světa fotografie. U nás si přijdou na své jak začátečníci, tak profesionálové. Náš personál zaručuje odbornost, kvalitu a profesionalitu prodejny.

A wide range of the photo equipment world will satisfy every photographer. We are ready to give advice to beginners, train and recommend everything that is needed for the first steps into the world of photography. Professionals will be satisfied too. Our staff guarantees expert quality and professional approach.

Zobrazit všechny fotoaparáty
Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Okamžitý tisk fotografií? Ano, i to umíme. Na místě, hned, okamžitě a v různých velikostech až do formátu 20 x 30 cm.

Instant photo print? Yes, we can. In our shop, right away and in various sizes up to 20 x 30 cm.

Více informací o okamžitém tisku
CEWE foto ihned - vyvolání fotografií na počkání

Prodejna CEWE FOTOLAB OC Varyáda také nabízí

Bezbariérový přístup

Tisk fotografií na počkání

Poradenské centrum

Parkování v okolí prodejny

Průkazové fotografie

Fotoateliér


FOTOLAB půjčovna

FOTOLAB půjčovna

V naší půjčovně fototechniky najdete vše od akční kamery až po pořádnou digitální zrcadlovku. Nabízíme příznivé ceny půjčovného a pokud se do 30 dnů od vrácení zapůjčené techniky rozhodnete pro její koupi, vrátíme vám poplatek za půjčku!

Zobrazit půjčovnu

Další služby prodejny

Platba platební kartou samozřejmostí, jako i prodej na splátky nebo jsme připraveni pojistit Vašeho fotografického mazlíčka proti krádeži či poškození.

Payment by credit card is a matter of course, as well as hire purchase. We are ready to arrange the insurance for your photo pet against theft or damage.

CEWE FOTOKNIHA

Prodejny CEWE FOTOLAB v okolí

Prodejna Adresa Telefon
Prodejna CEWE FOTOLAB PlzeňPrešovská 18/196, Plzeň, 301 00731 142 777