Prodejna CEWE FOTOLAB FORUM Nová Karol.Karolína

Prodejna CEWE FOTOLAB FORUM Nová Karol.Karolína

Jantarová 3344/4, 702 00 Ostrava

731 142 780

prodejna426025@fotolab.cz


Provozní doba
Pondělí 09:00 - 21:00
Úterý 09:00 - 21:00
Středa 09:00 - 21:00
Čtvrtek 09:00 - 21:00
Pátek 09:00 - 21:00
Sobota 09:00 - 21:00
Neděle 09:00 - 21:00

Fotodárky a fotografie

Fotodárky a fotografie

Naše ostravská prodejna se nachází ve 2. patře OC Forum Nová Karolína. Stavte se u nás, rádi vám pomůžeme sestavit a objednat CEWE FOTOKNIHU, fotokalendář, fotoobraz a další. Na prodejně najdete spoustu vzorových fotoproduktů, abyste mohli snadno porovnat papír fotoknihy či materiál fotoobrazu.

In our photo studio, located on the second floor of the Forum Nová Karolína shopping center, your CEWE WALL ART, CEWE PHOTOBOOKS, posters, photographs, textile print, calendars, mobile phones cases and more photo gifts can be assembled and made from your photographs. You can get inspired by our displayed photo gifts directly in our photo studio. We are looking forward to your visit.

Zobrazit všechny fotoprodukty

Fotoaparáty a příslušenství

Fotoaparáty a příslušenství

V naší nabídce naleznete fotoaparáty všech kategorií, objektivy, fotobatohy a brašny, filtry, stativy, a mnohé další příslušenství. Vybrat si můžete i z široké nabídky fotoalb a fotorámečků. Prodejna slouží také jako poradenské centrum a výdejní/sběrné místo půjčovny fototechniky.

We offer cameras made by brands such as Canon, Nikon, Olympus, Panasonic, Sony, Fuji, Instax and Polaroid. Bags, tripods, albums, frames, photographs and more photo accessories.

Zobrazit všechny fotoaparáty
Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Na každé prodejně vám rádi na počkání zhotovíme průkazové foto. Z fotek v telefonu snadno a rychle vytvoříme přání, koláže, fotosety, kalendáře a další fotodárky. Prodejna je vybavena několika samoobslužnými kiosky na tisk fotografií a fotodárků ihned. Tiskneme fotky přímo z vašeho telefonu nebo dalších různých paměťových médií až do formátu 20 x 30 cm.

You can have photographs up to 20 x 30 cm in an INSTANT from your media or mobile phone, also calendars sized 15 x 20 and 20 x 30 cm, ID photos, greeting cards or multi-part photographs…

Více informací o okamžitém tisku
CEWE foto ihned - vyvolání fotografií na počkání

Prodejna CEWE FOTOLAB FORUM Nová Karol.Karolína také nabízí

Bezbariérový přístup

Tisk fotografií na počkání

Poradenské centrum

Průkazové fotografie


FOTOLAB půjčovna

FOTOLAB půjčovna

V naší půjčovně fototechniky najdete vše od akční kamery až po pořádnou digitální zrcadlovku. Nabízíme příznivé ceny půjčovného a pokud se do 30 dnů od vrácení zapůjčené techniky rozhodnete pro její koupi, vrátíme vám poplatek za půjčku!

Zobrazit půjčovnu

Další služby prodejny

Kromě hotovosti přijímáme platební karty, šeky Sodexo a dárkové poukazy CEWE FOTOLAB. Dále je možné využít prodej na splátky od společnosti ESSOX a zakoupené zboží si u nás i pojistit.

Payment can be made by cash, by card, gift card or hire purchase in cooperation with ESSOX company. We can offer guarantee prolongation or product insurance against damage and theft by ERV Evropská pojišťovna company.

CEWE FOTOKNIHA

Prodejny CEWE FOTOLAB v okolí

Prodejna Adresa Telefon
Prodejna CEWE FOTOLAB OC BredaU Fortny 49/10, Opava, 746 01731 142 306