Prodejna CEWE FOTOLAB OC Central

Prodejna CEWE FOTOLAB OC Central

Radniční 3400, 434 01 Most

731 142 770

prodejna423021@fotolab.cz


Provozní doba
Pondělí 09:00 - 20:00
Úterý 09:00 - 20:00
Středa 09:00 - 20:00
Čtvrtek 09:00 - 20:00
Pátek 09:00 - 20:00
Sobota 09:00 - 20:00
Neděle 09:00 - 20:00

Fotodárky a fotografie

Fotodárky a fotografie

Naši prodejnu v Mostě naleznete v obchodním centru Central v druhém patře. Stavte se u nás, rádi vám pomůžeme sestavit a objednat CEWE FOTOKNIHU, fotokalendář, fotoobraz a další. Na prodejně najdete spoustu vzorových fotoproduktů, abyste mohli snadno porovnat papír fotoknihy či materiál fotoobrazu.

You will find our shop in the Central shopping center, on the second floor next to the Datart shop. We have CEWE PHOTOBOOK samples, CEWE CALENDARS, mobile phone cases and many other photo gifts. We also offer a possibility to digitize your audio and video media, old films and paper photographs. In our consulting center we will be glad to help you with the order.

Zobrazit všechny fotoprodukty

Fotoaparáty a příslušenství

Fotoaparáty a příslušenství

V naší nabídce naleznete fotoaparáty všech kategorií, objektivy, fotobatohy a brašny, filtry, stativy, a mnohé další příslušenství. Vybrat si můžete i z široké nabídky fotoalb a fotorámečků. Prodejna slouží také jako poradenské centrum a výdejní/sběrné místo půjčovny fototechniky.

In and around Most we have the largest selection of digital cameras made by brands such as Canon, Nikon, Sony, Olympus, Panasonic, lenses and other accessories – flashes, tripods, bags, memory cards, batteries, polarizing and UV filters. You will also find Fuji Instax and Polaroid instant cameras. If you don‘t find what you want, we will be glad to help you order via our e-shop.

Zobrazit všechny fotoaparáty
Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Na každé prodejně vám rádi na počkání zhotovíme průkazové foto. Z fotek v telefonu snadno a rychle vytvoříme přání, koláže, fotosety, kalendáře a další fotodárky. Prodejna je vybavena samoobslužnými kiosky pro okamžitý tisk fotografií. Tiskneme fotky přímo z vašeho telefonu nebo dalších různých paměťových médií až do formátu 20 x 30 cm.

Our shop is equipped with self-service kiosks for instant photograph printing from your phone or other data media. New: you can print IMMEDIATELY up to 20 x 30 cm.

Více informací o okamžitém tisku
CEWE foto ihned - vyvolání fotografií na počkání

Prodejna CEWE FOTOLAB OC Central také nabízí

Bezbariérový přístup

Tisk fotografií na počkání

Poradenské centrum

Parkování v okolí prodejny

Průkazové fotografie


FOTOLAB půjčovna

FOTOLAB půjčovna

V naší půjčovně fototechniky najdete vše od akční kamery až po pořádnou digitální zrcadlovku. Nabízíme příznivé ceny půjčovného a pokud se do 30 dnů od vrácení zapůjčené techniky rozhodnete pro její koupi, vrátíme vám poplatek za půjčku!

Zobrazit půjčovnu

Další služby prodejny

Kromě hotovosti přijímáme platební karty, šeky Sodexo a dárkové poukazy CEWE FOTOLAB. Dále je možné využít prodej na splátky od společnosti ESSOX a zakoupené zboží si u nás i pojistit.

You can pay cash, by credit card or hire purchase. For your new photo equipment we offer insurance and guarantee prolongation up to 5 years.

CEWE FOTOKNIHA

Prodejny CEWE FOTOLAB v okolí

Prodejna Adresa Telefon
Prodejna CEWE FOTOLAB DěčínPlzeňská 9, Děčín, 405 02731 142 740
Prodejna CEWE FOTOLAB OC CentralRadniční 3400, Most, 434 01731 142 770