Prodejna CEWE FOTOLAB  Bondy Centrum

Prodejna CEWE FOTOLAB Bondy Centrum

V. Klementa 1459, 293 01 Mladá Boleslav

731 142 170

prodejna421001@fotolab.cz


Provozní doba
Pondělí 08:00 - 20:00
Úterý 08:00 - 20:00
Středa 08:00 - 20:00
Čtvrtek 08:00 - 20:00
Pátek 08:00 - 20:00
Sobota 08:00 - 20:00
Neděle 08:00 - 20:00

Fotodárky a fotografie

Fotodárky a fotografie

Naše prodejna ve městě Mladá Boleslav se nachází v OC Bondy v ulici V. Klementa. Stavte se u nás, rádi vám pomůžeme sestavit a objednat CEWE FOTOKNIHU, fotokalendář, fotoobraz a další. Na prodejně najdete spoustu vzorových fotoproduktů, abyste mohli snadno porovnat papír fotoknihy či materiál fotoobrazu.

Our photo studio is located in the Bondy shopping center. Take advantage of our CEWE PHOTOBOOKS presentation. A wide range of sizes and prints allows you to make the right choice regarding to your CEWE PHOTOBOOKS. Classical photographs processing and a wide range of photo gifts is a matter-of-course. Don‘t be afraid and bring your old film or video you need to digitize. We can do such miracles!

Zobrazit všechny fotoprodukty

Fotoaparáty a příslušenství

Fotoaparáty a příslušenství

V naší nabídce naleznete fotoaparáty všech kategorií, objektivy, fotobatohy a brašny, filtry, stativy, a mnohé další příslušenství. Vybrat si můžete i z široké nabídky fotoalb a fotorámečků. Prodejna slouží také jako poradenské centrum a výdejní/sběrné místo půjčovny fototechniky.

We will give you advice with the selection of your digital camera and more accessories, you will need for taking photographs. In our menu you will also find various photo albums and photo frames. We are looking forward to your visit!

Zobrazit všechny fotoaparáty
Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Na prodejně najdete 2 samoobslužné kiosky na okamžitý tisk, na kterých vám rádi na počkání zhotovíme např. průkazové foto. Z fotek v telefonu snadno a rychle vytvoříme přání, koláže, fotosety, kalendáře a další fotodárky. Využijte jakýkoliv kiosek CEWE foto ihned přímo na naší prodejně. Tiskneme fotky přímo z vašeho telefonu nebo dalších různých paměťových médií až do formátu 20 x 30 cm.

For photograph or greeting card printing and many more you can use our CEWE kiosks. We print photographs sized 4,5 cm up to 20 x 30 cm from all data media, even mobile phones. We will be glad to help you operate the kiosk!

Více informací o okamžitém tisku
CEWE foto ihned - vyvolání fotografií na počkání

Prodejna CEWE FOTOLAB Bondy Centrum také nabízí

Bezbariérový přístup

Tisk fotografií na počkání

Poradenské centrum

Parkování v okolí prodejny

Průkazové fotografie


FOTOLAB půjčovna

FOTOLAB půjčovna

V naší půjčovně fototechniky najdete vše od akční kamery až po pořádnou digitální zrcadlovku. Nabízíme příznivé ceny půjčovného a pokud se do 30 dnů od vrácení zapůjčené techniky rozhodnete pro její koupi, vrátíme vám poplatek za půjčku!

Zobrazit půjčovnu

Další služby prodejny

Kromě hotovosti přijímáme platební karty, šeky Sodexo a dárkové poukazy CEWE FOTOLAB. Dále je možné využít prodej na splátky od společnosti ESSOX a zakoupené zboží si u nás i pojistit.

You can pay cash and by credit card.

CEWE FOTOKNIHA

Prodejny CEWE FOTOLAB v okolí

Prodejna Adresa Telefon
Prodejna CEWE FOTOLAB Centrum Černý MostChlumecká 765/6, Praha 9, 198 00731 142 190
Prodejna CEWE FOTOLAB OC ForumSoukenné n. 669, Liberec, 460 01731 142 565