Prodejna CEWE FOTOLAB Galerie  Šantovka

Prodejna CEWE FOTOLAB Galerie Šantovka

Polská 1201/1, 779 00 Olomouc

731 142 345

prodejna425022@fotolab.cz


Provozní doba
Pondělí 09:00 - 21:00
Úterý 09:00 - 21:00
Středa 09:00 - 21:00
Čtvrtek 09:00 - 21:00
Pátek 09:00 - 21:00
Sobota 09:00 - 21:00
Neděle 09:00 - 21:00

Fotodárky a fotografie

Fotodárky a fotografie

Naše prodejna v Olomouci se nachází v nultém podlaží obchodní Galerie Šantovka v Polské ulici. Stavte se u nás, rádi vám pomůžeme sestavit a objednat CEWE FOTOKNIHU, fotokalendář, fotoobraz a další. Na prodejně najdete spoustu vzorových fotoproduktů, abyste mohli snadno porovnat papír fotoknihy či materiál fotoobrazu.

Our FOTOLAB photo studio is located on the first underground floor in the Šantovka Gallery. You will find us opposite to DM drugstore. We will be glad to make your ID photographs while you wait, but also classical photos up to 20 x 30 cm. You can get inspired by displayed CEWE PHOTOBOOK samples, CEWE CALENDARS, CEWE WALL ART and many other photo gifts.

Zobrazit všechny fotoprodukty

Fotoaparáty a příslušenství

Fotoaparáty a příslušenství

V naší nabídce naleznete fotoaparáty všech kategorií, objektivy, fotobatohy a brašny, filtry, stativy, a mnohé další příslušenství. Vybrat si můžete i z široké nabídky fotoalb a fotorámečků. Prodejna slouží také jako poradenské centrum a výdejní/sběrné místo půjčovny fototechniky.

A wide range of cameras and video cameras made by brands such as OLYMPUS, CANON, NIKON, PANASONIC, SONY, FUJIFILM and professional lenses. Our trained staff will be happy to give you advice about the selection. We also offer a wide selection of photo frames and photo albums. Products ordered via FOTOLAB e-shop can be collected in our shop for free. We offer high quality MANFROTTO, HAMA and VANGUARD tripods and high quality LOWEPRO fotobags.

Zobrazit všechny fotoaparáty
Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Na každé prodejně vám rádi na počkání zhotovíme průkazové foto. Z fotek v telefonu snadno a rychle vytvoříme přání, koláže, fotosety, kalendáře a další fotodárky. Prodejna je vybavena několika kiosky CEWE foto ihned na tisk fotografií a fotodárků. Tiskneme fotky přímo z vašeho telefonu nebo dalších různých paměťových médií až do formátu 20 x 30 cm.

At our self-service kiosks you can print photographs up to 20x30 from any storage media or phone, memory cards, flash drives or CDs. You can also make calendars, multi-part photographs, photo sets and collages. In case of need we will be glad to help.

Více informací o okamžitém tisku
CEWE foto ihned - vyvolání fotografií na počkání

Prodejna CEWE FOTOLAB Galerie Šantovka také nabízí

Bezbariérový přístup

Tisk fotografií na počkání

Poradenské centrum

Parkování v okolí prodejny

Průkazové fotografie


FOTOLAB půjčovna

FOTOLAB půjčovna

V naší půjčovně fototechniky najdete vše od akční kamery až po pořádnou digitální zrcadlovku. Nabízíme příznivé ceny půjčovného a pokud se do 30 dnů od vrácení zapůjčené techniky rozhodnete pro její koupi, vrátíme vám poplatek za půjčku!

Zobrazit půjčovnu

Další služby prodejny

Kromě hotovosti přijímáme platební karty, šeky Sodexo a dárkové poukazy CEWE FOTOLAB. Dále je možné využít prodej na splátky od společnosti ESSOX a zakoupené zboží si u nás i pojistit.

We accept cash, credit cards, SODEXO and FOTOLAB gift cards. Hire purchase can be arranged with ESSOX company, Product insurance with Evropská pojišťovna company. You can also hire selected products.

CEWE FOTOKNIHA

Prodejny CEWE FOTOLAB v okolí

Prodejna Adresa Telefon
Prodejna CEWE FOTOLAB OC Zlatá BránaDukelská brána 7, Prostějov, 796 01731 142 150
Prodejna CEWE FOTOLAB Galerie Moritz8. května 24,t. 731142767, Olomouc, 779 00731 142 767