Prodejna CEWE FOTOLAB   OC Forum

Prodejna CEWE FOTOLAB OC Forum

Bílínská 6, 400 01 Ústí nad Labem

731 142 665

prodejna423019@fotolab.cz


Provozní doba
Pondělí 09:00 - 21:00
Úterý 09:00 - 21:00
Středa 09:00 - 21:00
Čtvrtek 09:00 - 21:00
Pátek 09:00 - 21:00
Sobota 09:00 - 21:00
Neděle 09:00 - 21:00

Fotodárky a fotografie

Fotodárky a fotografie

Naši prodejnu v Ústí nad Labem naleznete v obchodním centru Forum v prvním patře naproti vchodu na lanovku. Stavte se u nás, rádi vám pomůžeme sestavit a objednat CEWE FOTOKNIHU, fotokalendář, fotoobraz a další. Na prodejně najdete spoustu vzorových fotoproduktů, abyste mohli snadno porovnat papír fotoknihy či materiál fotoobrazu.

You will find our FOTOLAB shop in the Forum shopping center opposite the cable railway entrance. You don‘t know how to assemble your CEWE CALENDAR, CEWE PHOTOBOOK or any other photo gift? Don‘t worry, we are here for you and we will assemble everything for you! We also make your ID photographs while you wait.

Zobrazit všechny fotoprodukty

Fotoaparáty a příslušenství

Fotoaparáty a příslušenství

V naší nabídce naleznete fotoaparáty všech kategorií, objektivy, fotobatohy a brašny, filtry, stativy, a mnohé další příslušenství. Vybrat si můžete i z široké nabídky fotoalb a fotorámečků. Prodejna slouží také jako poradenské centrum a výdejní/sběrné místo půjčovny fototechniky.

We recommend a personal visit in our shop to make the right choice about your photo equipment. Our trained staff will assist you! You will find a wide selection of products: cameras made by various brands and accessories, such as bags, memory cards, tripods or batteries and more products like albums and frames. In our photo studio we will be glad to help order your products via e-shop.

Zobrazit všechny fotoaparáty
Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Na každé prodejně vám rádi na počkání zhotovíme průkazové foto. Z fotek v telefonu snadno a rychle vytvoříme přání, koláže, fotosety, kalendáře a další fotodárky. Využijte jeden ze čtyř kiosků na tisk fotek na naší prodejně. Tiskneme fotky přímo z vašeho telefonu nebo dalších různých paměťových médií až do formátu 20 x 30 cm.

Kiosks for instant photograph printing allow you to print immediately - not only photographs, but also various greeting cards or collages according to your desire. From small ID photos up to photos sized 20 x 30 cm!

Více informací o okamžitém tisku
CEWE foto ihned - vyvolání fotografií na počkání

Prodejna CEWE FOTOLAB OC Forum také nabízí

Bezbariérový přístup

Tisk fotografií na počkání

Poradenské centrum

Parkování v okolí prodejny

Průkazové fotografie


FOTOLAB půjčovna

FOTOLAB půjčovna

V naší půjčovně fototechniky najdete vše od akční kamery až po pořádnou digitální zrcadlovku. Nabízíme příznivé ceny půjčovného a pokud se do 30 dnů od vrácení zapůjčené techniky rozhodnete pro její koupi, vrátíme vám poplatek za půjčku!

Zobrazit půjčovnu

Další služby prodejny

Kromě hotovosti přijímáme platební karty, šeky Sodexo a dárkové poukazy CEWE FOTOLAB. Dále je možné využít prodej na splátky od společnosti ESSOX a zakoupené zboží si u nás i pojistit.

You can pay cash, but also by credit cards. We accept Sodexo checks and Forum shopping center gift cards. You can arrange the insurance for purchased photo equipment and also guarantee prolongation. We are looking forward to your visit!

CEWE FOTOKNIHA

Prodejny CEWE FOTOLAB v okolí

Prodejna Adresa Telefon
Prodejna CEWE FOTOLAB DěčínPlzeňská 9, Děčín, 405 02731 142 740
Prodejna CEWE FOTOLAB OC CentralRadniční 3400, Most, 434 01731 142 770