Prodejna CEWE FOTOLAB   OC Forum

Prodejna CEWE FOTOLAB OC Forum

Bílínská 6, 400 01 Ústí nad Labem

731 142 665

prodejna423019@fotolab.cz


Upozornění

Naše prodejna je pro vás otevřena pro výdej zakázek v těchto časech:

PO, ST, PÁ – od 15:00 do 19:00 hod.

ÚT, ČT – od 9:00 do 13:00 hod.

SO, NE – zavřeno

 

V případě dalších dotazů kontaktujte zákaznické centrum 272 071 200.
Děkujeme za pochopení.

Tým CEWE

Provozní doba
Pondělí 09:00 - 21:00
Úterý 09:00 - 21:00
Středa 09:00 - 21:00
Čtvrtek 09:00 - 21:00
Pátek 09:00 - 21:00
Sobota 09:00 - 21:00
Neděle 09:00 - 21:00

Fotodárky a fotografie

Fotodárky a fotografie

Naši prodejnu FOTOLAB naleznete v obchodním domu Forum naproti vchodu na lanovku. Nevíte, jak sestavit CEWE KALENDÁŘ, CEWE FOTOKNIHU nebo jakýkoliv jiný dárek z fotek? Nevadí, jsme tu pro Vás a vše připravíme za Vás! Na počkání Vám zde vytvoříme i průkazové fotografie.

You will find our FOTOLAB shop in the Forum shopping center opposite the cable railway entrance. You don‘t know how to assemble your CEWE CALENDAR, CEWE PHOTOBOOK or any other photo gift? Don‘t worry, we are here for you and we will assemble everything for you! We also make your ID photographs while you wait.

Zobrazit všechny fotoprodukty

Fotoaparáty a příslušenství

Fotoaparáty a příslušenství

Doporučujeme naši prodejnu navštívit osobně. Tím si zaručíte ten správný výběr fototechniky. Odborné zkušenosti našeho personálu zajistí ten správný výběr! Naleznete u nás široký sortiment zboží od fotoaparátů různých značek a příslušenství, jako jsou brašny, paměťové karty, stativy či baterie, až po doplňkové zboží např. alba a rámečky. Na naší prodejně Vám rádi pomůžeme i s objednávkami zboží přes náš e-shop.

We recommend a personal visit in our shop to make the right choice about your photo equipment. Our trained staff will assist you! You will find a wide selection of products: cameras made by various brands and accessories, such as bags, memory cards, tripods or batteries and more products like albums and frames. In our photo studio we will be glad to help order your products via e-shop.

Zobrazit všechny fotoaparáty
Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Kiosky pro okamžitý tisk fotografií Vám umožní vytisknout ihned nejen fotografie, ale i různá přání nebo koláže dle vlastních představ. Od malých fotek ve velikosti průkazové fotografie až po fotky velikosti 20 x 30 cm!

Kiosks for instant photograph printing allow you to print immediately - not only photographs, but also various greeting cards or collages according to your desire. From small ID photos up to photos sized 20 x 30 cm!

Více informací o okamžitém tisku
CEWE foto ihned - vyvolání fotografií na počkání

Prodejna CEWE FOTOLAB OC Forum také nabízí

Bezbariérový přístup

Tisk fotografií na počkání

Poradenské centrum

Parkování v okolí prodejny

Průkazové fotografie


FOTOLAB půjčovna

FOTOLAB půjčovna

V naší půjčovně fototechniky najdete vše od akční kamery až po pořádnou digitální zrcadlovku. Nabízíme příznivé ceny půjčovného a pokud se do 30 dnů od vrácení zapůjčené techniky rozhodnete pro její koupi, vrátíme vám poplatek za půjčku!

Zobrazit půjčovnu

Další služby prodejny

Platit u nás můžete hotově, ale i platebními kartami. Přijímáme poukázky Sodexo i dárkové šeky našeho obchodního centra Forum. Můžete si u nás sjednat prodej na splátky a stejně tak i pojištění a prodloužení záruky Vámi zde nakoupeného zboží.Tešíme se na Vaši návštěvu!

You can pay cash, but also by credit cards. We accept Sodexo checks and Forum shopping center gift cards. You can arrange the insurance for purchased photo equipment and also guarantee prolongation. We are looking forward to your visit!

CEWE FOTOKNIHA

Prodejny CEWE FOTOLAB v okolí

Prodejna Adresa Telefon
Prodejna CEWE FOTOLAB DěčínPlzeňská 9, Děčín, 405 02731 142 740
Prodejna CEWE FOTOLAB OC CentralRadniční 3400, Most, 434 01731 142 770