FOTOLAB získal ocenění Superbrands Česká republika 2017, 2018 a 2019

CEWE FOTOLAB získal ocenění Superbrands Česká republika 2017, 2018 a 2019

V roce 2017, 2018 i 2019 jsme získali prestižní ocenění od mezinárodní organizace Superbrands. Už od roku 1995 uděluje Superbrands ocenění nejsilnějším značkám v zemi a nás nesmírně těší, že i CEWE FOTOLAB se dostal letos do tohoto výběru. Je to pro nás nejen ocenění naší práce, ale především motivace a závazek do budoucna..
Ocenění Superbrands pro CEWE FOTOLAB
„Statisíce zákazníků nám s důvěrou zasílá své osobní fotografie s důležitými životními vzpomínkami, které pro ně v naší fotolaboratoři zhmotňujeme do podoby tištěných fotografií, obrazů, kalendářů a od roku 2005 také CEWE FOTOKNIHY – která je vůbec nejoblíbenějším produktem u našich zákazníků. Kromě toho jsme si vybudovali pozici jednoho z největších eshopů s fototechnikou na českém trhu. Doufáme, že budeme i nadále v očích všech milovníků fotografie, fotografů a odborníků považováni za ideálního partnera ke zprostředkování fotozážitků.“ Petr Tureček, marketingový manažer CEWE FOTOLAB.
CEWE FOTOLAB je maloobchodní značkou společnosti CEWE – největšího producenta fotografií v Evropě. I díky tomu CEWE FOTOLAB disponuje nejmodernějšími technologiemi, ověřenými výrobními procesy a zkušenostmi profesionálů z celého koncernu. Kvalita a spokojenost zákazníků tak pro nás opravdu není jenom klišé. Každý den usilovně pracujeme na tom, aby byly vaše fotografie a fotoprodukty vyrobeny kvalitně a s krátkou dodací dobou. Velmi si zakládáme na komunikaci s našimi zákazníky nejen na prodejně nebo eshopu, ale i kdykoli během dne prostřednictvím linky zákaznického centra nebo sociálních sítí.
Co je Superbrands?
- Prestižní světové ocenění značek
- Titul je udílen značkám ze spotřebitelského průzkumu agentury GfK a pod dohledem odborné komise
- Kritéria jsou známost značky, budování značky, inovace či prestiž
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.