Nikon Z DAY

Zúčastněte se události NIKON Z DAY, na které vám představíme nové plnoformátové bezzrcadlové fotoaparáty a objektivy systému NIKON Z. Čeká nás odpoledne plné zajímavých diskuzí a workshopů, na kterých si budete moci fotoaparáty Nikon Z vyzkoušet.

25. 10. 2018 se v nekonvenčním a experimentálním prostoru industriálního vzhledu DUP 39 (Charvátova 39/10, 110 00 Nové Město – Praha), uskuteční náš DEN ZETKA, tedy NIKON Z DAY.

Odpolední termín Nikon Z DAY (od 15 hod.) jste zaplnili k prasknutí a už se na něj nelze registrovat.

Ale máme pro vás skvělou zprávu – podařilo se nám nafouknout kapacitu dopoledního Nikon Z DAY VIP termínuRegistrujte si poslední volná místa raději hned, další už k dispozici nebudou!


Registrovat se

Jaký na vás čeká program?

15:00 - 15:15 Přivítání
15:15 - 16:15 Přednáška Filip Barták a Michael Jurák
16:15 - 17:00 Přednáška Petr Jan Juračka a Czech Vibes
17:00 - 17:30 Pauza na občerstvení
17:30 - 19:00 Workshopy Makro s Petrem Janem Juračkou, tanec a pin-up s Michaelem Jurákem

Filip Barták & Michael Jurák

jsou tvářemi Nikonu. Zetko otestovali jako nikdo jiný, a tak vám o něm budou povídat technicky, jak se patří. Ve Filipově podání to bude technokratický diktát, ale věřte, že „aha“, „hmmm“ a „wow“ budou vašimi nejčastějšími reakcemi, to nám věřte.

Filip Barták

Filip Barták

Filip je technický specialista a vášnivý fotograf s dlouholetou praxí. Jeho hlavním zaměřením jsou nové technologie ve fotografii.
Nevyhýbá se žádnému žánru. Nejraději však fotí z důvodu náročnosti na zachycení ideálního okamžiku sporty. Makro snímky pak zase pro dokonalost v nejmenších detailech a lidi v ateliéru pro maximální svobodu a vládu nad světlem.

Michael Jurák

Michael Jurák

Michael je technický specialista Nikonu a vášní pro fotografii žije. Miluje přírodu – hory a lesy, ale taky moc rád osedlá motorku. 
Focení pro něj není koníčkem, ale posedlostí. Fascinuje ho všechno krásné, počínaje Dolomitami a konče ženským tělem. U focení má rád celý proces zachycení a celé cesty, která vede k samotnému vzniku fotografie.

Po záplavě informací o našlapané full-frame bezzrcadlovce (pokaždé, když to vyslovíme, říkáme si, jak strašně super to zní) se slova ujmou Czech Vibes a Petr Jan Juračka.

Holky na „Zetko“ natočily pár videí, ukáží vám tak, že videa pořízená na tohle bezzrcadlo vás do přírody přenesou rychleji než sedmimílové boty

Czech Vibes

budou po přednášce hodinu k dispozici v „Chill zóně“, kde se s nimi budou moci lidi dle zájmu pobavit. Nalaďte se na ně poslechem jejich vlastní hudby

Petr Jan Juračka

Fotograf a přírodovědec Petr Jan Juračka

Fotograf a přírodovědec Petr Jan Juračka vám „Zetko“ představí z pohledu fotografa a cestovatele. Ukáže Vám úžasné fotky nejen z cesty do Japonska kam se jel se „Zetkem“ seznámit jako jeden z prvních a odpoledne Vám bude jeho schopnosti demonstrovat na makro workshopu. Pokud Petra alespoň trochu znáte, je Vám určitě jasné, že je na co se těšit!

Nikon Z System

Vyzkoušet si fotoaparáty řady Z budete moci i během volných tanečních představení, či při focení pin-up portrétu s Michaelem Jurákem.

restaurant

Na akci jsme si pro vás připravili nějaké mlsání, kvalitní kávu a další občerstvení

Flat White
directions_walk

Jak se k nám dostanete?

Experimentální prostor DUP 39, kde se bude NIKON Z DAY odehrávat, najdete na adrese Charvátova 39/10, 110 00, Nové Město – Praha.

Nejlépe se tam dostanete metrem B nebo tramvají - ze zastávky Národní třída už je to jen pár kroků.

Pokud pojedete autem, využijte P+R parkoviště na trase metra nebo nebližší parkovací domy:

Parkoviště Národního divadla:
https://www.narodni-divadlo.cz/cs/narodni-divadlo/mapa/parkovne

MR.PARKIT s.r.o. - Garáž Vladislavova nebo Spálená:
https://www.mrparkit.com/cs/

Parkování na ulici je v centru Prahy problematické, takže ho nedoporučujeme.


Jak řekl Petr Lindner z Nikonu
„Zorro mstitel se vrací“ 
Začněme si proto u Nikonu zvykat na nové označení Z.