JSME TU STÁLE PRO VÁS. ONLINE.

Vážení zákazníci,

zdraví je pro nás na prvním místě. Z důvodu vládních nařízení jsou naše prodejny CEWE FOTOLAB dočasně uzavřeny.

Veškeré fotoprodukty a fototechniku si pořád můžete objednat online z pohodlí vašeho domova, navíc při objednávce nad 500 Kč s doručením ZDARMA. Vaši objednávku vám doručíme prostřednictvím České pošty nebo kurýrem.

Váš tým CEWE FOTOLAB

Máte otázky?

Neváhejte kontaktovat naše zákaznické centrum:

FOTOPRODUKTY
tel. č.: +420 272 071 200

po - pá: 09 - 18 hod.
so - ne: 10 - 18 hod.
e-mail: info@fotolab.cz

FOTOTECHNIKA
tel. č.: +420 731 142 799
tel. č.: +420 272 071 200

po - pá: 09 - 17 hod.
e-mail: eshop@fotolab.cz

Koronavirus: My v CEWE jsme dobře připraveni

Vládní opatření reagující na situaci týkající se koronaviru v  CEWE neignorujeme, naopak je bereme velice vážně. Učinili jsme potřebné kroky, aby naši zákazníci mohli i nadále objednávat své zcela osobní fotografie a fotografické produkty od CEWE. V současné době u CEWE neexistuje žádný případ koronové infekce, ale ani podezření na tyto případy. Naše nabídka je proto stále k dispozici našim zákazníkům.

Zdraví našich zaměstnanců je naší nejvyšší prioritou. Aby se předešlo nákaze zaměstnanců a výpadku společnosti nebo některých oddělení, CEWE zahájila rozsáhlá ochranná opatření. Mimo jiné zákaz cestování, jenž se vztahuje na všechny zaměstnance, externí návštěvy mají vstup zakázán a jakékoli pracovní výjezdy a cesty jsou v tuto dobu odloženy. Tam, kde je to možné, pracuje velká část našich zaměstnanců z domova. CEWE vyrábí na více místech a ve více směnách. Tyto skupiny byly od sebe odděleny a části budovy byly od sebe separovány tak, aby naši zaměstnanci zůstali pouze ve svých budovách nebo halách. Tímto způsobem jsme zajistili, že ani v případě podezření na koronu nemusí být celá společnost v karanténě.

Díky těmto opatřením chráníme naše zaměstnance a zajišťujeme také to, aby naši zákazníci mohli i nadále objednávat a dostávat fotoprodukty nebo kupovat fototechniku. CEWE má se svými 13 fotolaboratořemi a výrobami na zpracování fotografií a fotoproduktů včetně prodeje fototechniky dobrou pozici v celé Evropě. I kdyby tak jedna výroba nevyráběla nebo nevyráběla úplně, tak lze objednávky elektronicky přesměrovat do jiné výroby a odtud je odeslat.

I když existují omezení u některých našich obchodních partnerů (např. kvůli uzavření některých poboček), naši zákazníci stále mohou objednávat CEWE fotoprodukty nebo kupovat fototechniku na webu fotolab.cz. Doporučujeme zvolit způsob doručení domů prostřednictvím našich přepravních partnerů. Takže i v této těžké době jsou důležité vzpomínky na krásné chvíle i nadále vyráběny a doručovány k našim zákazníkům. 

Mimochodem: Naše CEWE fotoprodukty, fototechnika ani obaly nepředstavují riziko přenosu virů. Odborníci vyhodnotili příjem a distribuci obalů a produktů jako bezpečný. Více se dozvíte na webu Světové zdravotnické organizace na www.who.int.

Zůstaňte zdraví a myslete i na své spoluobčany. Osobní dárky lze nyní pohodlně vytvářet a spolu s fototechnikou objednávat z domova - inspirujte se na www.fotolab.cz.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našeho webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dozvíte zde

Rozumím