Pravidla klubu

CEWE FOTOLAB klub – pravidla členství

 1. Co je CEWE FOTOLAB klub?

CEWE FOTOLAB klub je věrnostní program pro registrované zákazníky společnosti CeWe Color, a. s., kteří objednávají fotoprodukty pod obchodní značkou CEWE FOTOLAB nebo nakupují zboží v celostátní síti maloobchodních prodejen CEWE FOTOLAB a mají zájem čerpat nabízené výhody.

 

 1. Jak se stát členem klubu?

Z důvodu splnění podmínek ochrany osobních údajů, může být členem pouze fyzická osoba starší

15 let.

Členem klubu se stanete získáním klubové karty a registrací do klubu.

Klubovou kartu si vyžádejte na jakékoliv prodejně CEWE FOTOLAB, kde vám ji pracovníci prodejny ihned aktivují pro sběr bodů.

Kartu je nutné následně zaregistrovat na webové stránce klubu, čímž ji aktivujete pro čerpání bodů. V případě, že jste již naším registrovaným zákazníkem, kartu přiřadíte ke svému stávajícímu účtu.

Pokud nemáte e-mailovou adresu či přístup na web, vyžádáte si v prodejně kartu s registračním formulářem, který na místě vyplníte a následně obdržíte klubovou kartu. Tu vám ihned aktivujeme.

 

 1. Výhody členství v klubu

Při každém nákupu zboží nebo fotoproduktů vám při předložení karty budou načteny body. Při nákupu zboží získáváte za každou jednu utracenou korunu 1 bod. Při nákupu fotoproduktů za každou zaplacenou korunu celkem 2 body.

Každých nasbíraných 100 bodů má následně hodnotu jedné koruny. Nasbírané body můžete využít na prodejně při dalším nákupu (minimální počet uplatňovaných bodů musí být 5.000 = 50 Kč sleva) nebo si na webu objednat slevové kupony v hodnotě 50, 100, 200, 300, 500 a 1.000 Kč, které vám zašleme na e-mailovou adresu. Tyto kupony můžete použít při objednání fotoproduktů na webu www.fotolab.cz.

Vedle bodů můžete také využít okamžitou 10% slevu na své internetové objednávky fotoproduktů na webu www.fotolab.cz.

 

 1. Expirace načerpaných bodů

Body platí vždy 2 roky od jejich získání, tj. od data nákupu. Znamená to tedy, že pokud získané body budou starší než 2 roky a nedojde k jejich čerpání v průběhu dvou let, body propadají a budou vám smazány z účtu.

Počet bodů a jejich expirace jsou uvedené v osobním účtu.

 

 1. Ztráta klubové karty

V případě ztráty klubové karty ji doporučujeme okamžitě zablokovat na webu klubu v osobním účtu. Při použití karty není ověřována totožnost a karta tak může být zneužita.

Novou kartu si můžete vyzvednout na jakékoli prodejně CEWE FOTOLAB. Bude vám ihned aktivována pro sběr bodů a na webu v osobním účtu si ji aktivujete pro čerpání bodů.

V případě, že nemáte registraci na webu, navštivte jakoukoli prodejnu CEWE FOTOLAB, kde obdržíte novou kartu, kterou vám následně přiřadíme ke stávajícímu účtu. Ztracenou kartu vám okamžitě zablokujeme.

 

 1. Zánik členství v klubu

Členství v klubu zaniká v těchto případech:

 • pokud člen klubu záměrně uvedl při registraci nesprávné informace;
 • pokud člen klubu zneužil své členství na úkor ostatních členů či budoucích členů;
 • pokud člen klubu získá výhody, které nejsou kryty body na jeho osobním účtu;
 • pokud člen klubu zruší svoji registraci u CeWe Color, a. s.

V případě, že nejste spokojeni s nabídkou nebo fungováním klubu, máte právo zrušit si svůj účet. V tomto případě se musíte přihlásit do svého účtu na webových stránkách a účet zrušit. Zákazníci bez webového účtu se musí dostavit osobně na prodejnu CEWE FOTOLAB, kde vám po ověření osobních údajů účet zrušíme.

Pokud zrušíte své členství, ztrácíte nárok na všechny nasbírané věrnostní body.

 1. Změna osobních údajů

Osobní údaje si můžete kdykoli změnit ve svém osobním účtu. Pokud nemáte webový účet, navštivte osobně jakoukoli prodejnu CEWE FOTOLAB.

 

 1. Kontaktní údaje

V případě potřeby se obraťte na e-mail klub@fotolab.cz nebo na naši zákaznickou linku 272 071 200.

 

 1. Ostatní ujednání

Provozovatelem CEWE FOTOLAB klubu je společnost CeWe Color, a. s., Kloknerova 2278/24, Praha 4 – Chodov. Registrací do klubu vyjadřuje každý člen souhlas s pravidly a podmínkami věrnostního programu klubu a zařazením svých údajů obsažených v registraci do databáze společnosti CeWe Color, a. s. Členem klubu se nemůže stát zaměstnanec CeWe Color, a.s.

Informace o ochraně osobních údajů naleznete zde.

CeWe Color, a. s. si vyhrazuje právo kdykoli aktualizovat či měnit pravidla věrnostního programu klubu či jeho činnost ukončit. Změny budou účinné od jejich zveřejnění, nebude-li stanoven termín pozdější.

Uvedená pravidla klubu jsou platná od 1. 10. 2019.