Stolní kalendář
Stolní kalendář čtvercový velký

Stolní kalendář čtvercový velký

Die schönsten Fotos immer im Blick

Čtvercový, moderní, dekorativní: Náš největší stolní kalendář zobrazuje vaše oblíbené fotografie na rozměrech 21 x 21 cm.

od 359,00 Kč*
Stolní kalendář čtvercový

Stolní kalendář čtvercový

Kalendář stolní čtvercový

Unikátní čtvercový formát je vhodný zejména k výzdobě Vaší kanceláře či obývacího pokoje a také je perfektním dárkem pro Vaši rodinu, přátele nebo kolegy.

od 299,00 Kč*
Kalendář stolní ležící

Kalendář stolní ležící

Jednoduché plánování

Již nikdy nezapomenete na svátky ani narozeniny, neztratíte poznámky.

od 249,00 Kč*
Kalendář stolní stojící

Kalendář stolní stojící

Nejlepší fotografie vždy na očích

Ať už doma nebo v kanceláři - s praktickým stolním kalendářem budete mít vždy na očích jak všechny důležité schůzky, tak oblíbené fotografie.

od 249,00 Kč*

Stolní kalendáře

Použijte své momentky a vytvořte si vlastní stolní kalendář

Pěkný stolní kalendář má své místo na každém psacím stole – ať už doma nebo v kanceláři. Nejenže si v něm jedním pohledem zkontrolujete důležité termíny, navíc také zkrášlí vaše pracoviště – zejména pokud si svůj stolní kalendář vytvoříte sami a vložíte do něj vlastní momentky a rodinné fotografie. V CEWE naleznete velký výběr různých stolních kalendářů a také další typy, jako jsou plánovací kalendáře na dovolenou, roční či nástěnné kalendáře, které si můžete sestavit přesně na míru. Stolní kalendář se hodí nejen do kanceláře nebo na domácí psací stůl, ale je vhodný také jako osobní dárek věnovaný rodině, přátelům či kolegům. Stolní kalendář všem totiž připomíná kouzelné okamžiky, které jste společně prožili.


Jaké jsou možnosti při tvorbě vlastního stolního kalendáře?

Pokud si chcete u CEWE vytvořit vlastní stolní kalendář, můžete si vybrat z různých typů, které Vám nyní krátce představíme:

  • Kalendář stolní stojící je tou nejklasičtější variantou. Podélný formát (29,7 × 10 cm) poskytuje dostatek místa pro aktuální měsíc a fotku Vaší rodiny, přátel nebo hezkých vzpomínek. Kalendář velmi dobře stojí prostřednictvím stabilního stojánku z tvrdého kartonu a stránky lze snadno otáčet díky kroužkové vazbě. Navíc si můžete vybrat libovolný počáteční měsíc, díky čemuž lze nový stolní kalendář vytvořit a věnovat v kteroukoliv roční dobu, tedy nejen na konci roku.

  • Kalendář stolní čtvercový se podobá tomu podélnému, díky svému tvaru je však menší a praktičtější, takže ho můžete postavit kamkoliv. Stolní kalendář se stranami o délce 14 × 14 cm stojí na stabilním kartonovém stojanu a jeho stránky lze snadno otáčet díky kroužkové vazbě. Libovolně si můžete zvolit nejen jeho vzhled, ale také počáteční měsíc.

  • Kalendář stolní ležící je ideální varianta, kterou si můžete vzít s sebou do tašky. Díky kroužkové vazbě se dá snadno otevřít nebo zavřít. Horní polovinu si můžete vytvořit podle sebe a část s kalendáriem v dolní polovině Vám poskytne dostatek místa pro poznámky.


Které motivy jsou pro vytvoření stolního kalendáře obzvláště vhodné?

Při výběru motivů pro stolní kalendář se fantazii meze zcela jistě nekladou. Velmi oblíbené jsou rodinné fotografie, ale vhodné jsou i momentky z různých výletů a akcí s přáteli.


Jestliže nechcete, aby byl kalendář příliš osobní, jsou vhodné například fotografie přírody a zvířat. Pokud žádné nemáte, můžete se po vhodných obrázcích podívat i na internetu. Bezpočet fotografií, obrazů a grafik, které mohou být použity k nekomerčním soukromým účelům, naleznete na různých stránkách s fotkami a uměním, jako je např. Flickr, nebo u kterých se jejich autoři vzdali svých práv. Musíte ovšem dodržovat uživatelská a autorská práva.


Jak si vytvořím a objednám vlastní stolní CEWE KALENDÁŘ?

Ať už využijete náš program, nebo online editor na webové stránce, tvorba stolního kalendáře je velmi snadná. Nepotřebujete žádné odborné znalosti, intuitivní nástroje dokáže ovládat každý. Zkušenosti při zpracování obrázků však mohou být výhodou, pokud chcete vytvářet koláže nebo chcete obrázky jakkoli dále upravovat. Při vytváření vlastního stolního kalendáře postupujte podle těchto rad:

  1. Dbejte na rozlišení obrazových předloh. Základní pravidlo zní, že čím je fotografie větší, tím větší musí být rozlišení původního souboru. Pokud je výchozí fotografie příliš malá a rozlišení nízké, kvalita stolního kalendáře tím utrpí.

  2. Vložte požadované fotografie do objednacího programu CEWE nebo do online editoru.

  3. Vyberte si z nabídky různých barevných palet a předloh a poté je dále zpracujte. Fotografie umístěte na požadovaná místa, připojte text nebo využijte nástroj štětce.

  4. U každého stolního kalendáře si můžete vybrat měsíc, kterým kalendář začne. Díky tomu můžete začít pracovat na novém stolním kalendáři kdykoliv v průběhu roku.

  5. Pokud odpovídá design Vašim představám, stačí již jen vložit hotovou přílohu do nákupního košíku.

  6. Pro dokončení objednávky uveďte Vaše objednací, osobní a platební údaje.

Jakmile k nám bude Vaše objednávka doručena, Váš kalendář vytiskneme a v co nejkratší lhůtě Vám jej zašleme domů nebo k obchodnímu partnerovi, kterého jste si při objednávce vybrali a kde si jej můžete vyzvednout.

ROZUMÍM
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.