Plánovací kalendáře
Kalendář kuchyňský

Kalendář kuchyňský

Plánujte efektivně

Velmi užitečný pomocník, který nabízí dostatek prostoru jak na poznámky, tak na fotografie. Vybrat lze z velkého množství designů.

od 249,00 Kč*
Kalendář kuchyňský velký

Kalendář kuchyňský velký

Velký kalendář pro velké plány

Praktický kuchyňský kalendář bude Vaším organizačním pomocníkem.

od 369,00 Kč*
Kalendář A3 plánovací

Kalendář A3 plánovací

Ukažte, co je pro Vás důležité

Vysoká kvalita tisku - rodinný kalendář s Vašimi fotografiemi. Naplánujte si čas.

od 449,00 Kč*
Kalendář A2 plánovací

Kalendář A2 plánovací

Pro celou rodinu...

Ideální tam, kde plánujete události pro více lidí. Přehledný fotokalendář, který je vidět z dálky.

od 649,00 Kč*
Kalendář A3 rodinný

Kalendář A3 rodinný

Všechny události přehledně

Perfektní pomocník, do kterého si můžete přehldně zaznamenat všechny důležité události všech členů rodiny. Velikost A3 nabízí spostu prostoru i pro fotografie.

od 449,00 Kč*
Kalendář A4 rodinný

Kalendář A4 rodinný

Všechny rodinné události na očích

Vysoce kvalitní tištěný kalendář s fotografiemi a prostorným rodinným kalendáriem - ideální pro každodenní plánování.

od 349,00 Kč*
Kalendář A2 tříměsíční

Kalendář A2 tříměsíční

Velký každodenní společník

Dokonalý společník v každodenním životě. Váš individuálně navržení 3-měsíční kalendář s fotografiemi a stylovým designem bude přitahovat pozornost.

od 649,00 Kč*
Kalendář A3 tříměsíční

Kalendář A3 tříměsíční

Praktický a individuální

Tři měsíce na první pohled a k tomu Vaše oblíbené fotografie. Volitelný počáteční měsíc.

od 449,00 Kč*
Nástěnný plánovač za akrylovým sklem

Nástěnný plánovač za akrylovým sklem

Maximální lesk barev díky přímému tisku za akrylové sklo.

od 1.049,00 Kč*

Plánovací kalendáře

Vytvořte si sami ten pravý plánovací CEWE KALENDÁŘ

Rádi si organizujete svůj všední den a kladete důraz na plánování termínů? Pak určitě oceníte dobrý plánovací kalendář. Design, rozsah nebo velikost se mohou lišit podle Vašich preferencí. Plánujete termíny také zbytku rodiny? V tom případě budete potřebovat jiný plánovací kalendář než člověk, který žije sám. Rozhodující je rovněž způsob použití a rámeček: školáci, studenti nebo pracující lidé potřebují spíše přenosný formát plánovacího kalendáře, aby ho mohli mít všude s sebou, případně by se jim mohl hodit velkoformátový kalendář s celoročním přehledem.

Zaznamenáváte si pouze soukromé termíny sami pro sebe nebo pro členy rodiny a zároveň máte funkci rodinného manažera? Pak Vám bude nejlépe vyhovovat plánovací nástěnný kalendář, a to denní nebo rodinný. V CEWE si můžete vytvořit svůj vlastní plánovací kalendář a zvolit si přesně tu formátovou předlohu, která se Vám bude nejvíce líbit.


Vyberte si nejvhodnější formát

Plánovací kalendáře jsou stejně různorodé jako záznamy, které v nich bývají zapsány. Některé se dají zavěsit na stěnu jako dekorace, do některých se každý týden zapisují nové údaje. Pak jsou samozřejmě také záznamníky a kapesní kalendáře nebo kalendáře určené pro plánování termínů. V CEWE naleznete pro každou oblast použití vhodný exemplář a kromě toho si můžete vytvořit design svého nového plánovacího kalendáře sami. Vysvětlíme vám, které kalendáře můžete v našem sortimentu najít a pro které účely se nejvíce hodí:

 • Rodinný kalendář: Do rodinného kalendáře ve formátu A3 nebo A4 si můžete zaznamenat narozeniny a výročí, návštěvy lékaře, rodinné výlety, školní výlety, kroužkové a sportovní akce a mnoho dalších termínů všedního rodinného dne, a to pro jednotlivé členy zvlášť, každému můžete přiřadit samostatný sloupec. Je vhodný také jako kalendář na dovolenou – můžete v něm totiž zachytit všechny dny strávené odpočinkem. Díky tomuto kalendáři se budete o to více těšit na další cestu. Využitím fotografií pro každý měsíc, mnoha předpřipravenými designy a vlastními texty si můžete vytvořit vlastní plánovací kalendář − s počátečním měsícem dle Vašeho přání.

 • Nástěnný plánovač za akrylovým sklem: Rodinný plánovací kalendář nebo také plánovací kalendář na dovolenou je ideální, pokud chcete mít plány aktuálního týdne stále na očích. Kalendář je pod akrylovým sklem, na které můžete psát a které lze snadno očistit. Každému členu rodiny můžete přidělit jeden sloupec s fotografií a jménem a také řádky pro každý den v týdnu.

 • Kuchyňský kalendář: Úzký příruční kuchyňský kalendář si můžete pověsit na stěnu. Postará se o to, abyste nezapomněli na narozeniny, výročí ani jiné termíny. U tohoto typu plánovacího kalendáře se otáčí listy jednou za měsíc a je na nich dostatek místa pro poznámky. Každý měsíc může vypadat jinak a mít jinou fotku. Počáteční měsíc si můžete zvolit dle svého přání.

 • Nástěnný plánovací kalendář: Správná volba pro každého, kdo se chce pochlubit plánovacím kalendářem, který si sám vytvořil. Všechny použité motivy budou zvýrazněny díky formátu A3 nebo A2.

 • Tříměsíční kalendář: Ten nejlepší formát plánovacího kalendáře pro ty z Vás, kteří chtějí mít na očích všechny termíny blízké budoucnosti. Na každé z 12 stran jsou vytištěny tři měsíce a zvolené motivy dle přání. Také v tomto případě si můžete libovolně vybrat počáteční měsíc.

 • Roční plánovací kalendář: Kdo chce používat svůj plánovací kalendář jako pracovní podložku nebo odkládací místo, může sáhnout po ročním plánovacím kalendáři ve formátu A3 nebo A4, na kterém je formou tabulky zobrazen celý rok. Jeho konkrétní vzhled si můžete přizpůsobit pomocí fotek, designů, textů a dalších nápadů.


Vytvořte si vlastní CEWE KALENDÁŘ a objednejte si ho online

Díky objednacímu programu CEWE nebo pomocí našeho online editoru je vytvoření vlastního plánovacího kalendáře velmi snadné. Pokud chcete zpracovat fotografie, jsou předchozí znalosti se zpracováváním fotek výhodou, avšak nikoli nutností. Také začátečníci dokážou pomocí našich intuitivních nástrojů vytvořit pěkné a jedinečné plánovací kalendáře.

 1. Dbejte na to, aby bylo rozlišení předlohových fotografií dostatečně vysoké, aby při tisku neutrpěla jejich kvalita. V zásadě platí: čím větší velikost tištěné fotografie, tím větší musí být rozlišení zdrojového souboru.

 2. Všechny fotografie, které chcete použít, vložte do objednacího programu CEWE nebo přímo do online editoru na webových stránkách.

 3. Tam si podle druhu plánovacího kalendáře vyberete z různých předloh a designů, před dokončením si je můžete přizpůsobit, zvolit barevné schéma a připojit fotky, texty, tahy štětcem a další.

 4. V případě, že si chcete objednat více kusů plánovacích kalendářů, máte možnost zvolit libovolný počáteční měsíc. Můžete si tedy objednat nový kalendář během celého roku, kdykoliv ho někomu věnovat, protože jako první měsíc vložíte ten následující.

 5. Jakmile vlastní tvorbu ukončíte, vložíte předlohu kalendáře do nákupního košíku.

Pro ukončení objednávky ještě uveďte své objednací, osobní a fakturační údaje. Jakmile objednávku odešlete, začneme v CEWE s výrobou Vašeho plánovacího kalendáře, který Vám co nejdříve zašleme domů, případně si ho budete moci vyzvednout na prodejně či výdejním místě.

ROZUMÍM
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.