Nástěnné kalendáře
Kalendář A5

Kalendář A5

Kompaktní společník po celý rok

Nástěnný kalendář A5 panorama má velkou výhodu ve svém malém a praktickém formátu. Na výběr máte z mnoha designových předloh a rozvržení. Tento kalendář nabízíme ve zpracování - digitální tisk.

od 249,00 Kč*
Kalendář A4

Kalendář A4

Krásné fotografie po celý rok.

Vytvořte si svůj kalendář A4 - Váš osobní společník na celý rok

od 349,00 Kč*
Kalendář A3

Kalendář A3

Vaše oblíbené fotografie ve velkém formátu

Nástěnný fotokalendář A3 na výšku nebo na šířku bude zaručené středem pozornosti.

od 449,00 Kč*
Kalendář A2

Kalendář A2

Chcete, aby Vaše fotografie zaujali každého na první pohled? Pak si zamilujete tento A2 kalendář – nyní také v panoramatickém formátu!

od 949,00 Kč*
Kalendář XXL panorama

Kalendář XXL panorama

Pro skvělé fotky

Krásné krajiny nebo portréty, Vaše snímky jsou jedinečné. Osobní fotografie, které si zaslouží být ve velkém formátu.

od 799,00 Kč*
Kalendář A3 tříměsíční

Kalendář A3 tříměsíční

Praktický a individuální

Tři měsíce na první pohled a k tomu Vaše oblíbené fotografie. Volitelný počáteční měsíc.

od 449,00 Kč*
Kalendář A2 na fotopapír

Kalendář A2 na fotopapír

Pro výjimečný fotografie

Chcete, aby Vaše fotografie opravdu vynikly? Pak je kalendář A2 určený právě pro Vás.

od 1.499,00 Kč*
Roční kalendář A4

Roční kalendář A4

Přehledné kalendárium

Roční kalendář A4 je skvělý dárek s volitelným počátečním měsícem a Vaší fotografií.

od 79,00 Kč*
Čtvercový

Čtvercový

Potěšení ve čtvercovém formátu

Unikátní kalendář právě díky svým rozměrům. Vaše oblíbené fotografie můžete doplnit jakýmkoliv designem, kliparty či texty. Zpracování na lesklý fotopapír nadchne každého.

od 599,00 Kč*
Roční kalendář A3

Roční kalendář A3

Celý rok na očích

Chcete okamžitě vidět, na který den se těšit? Pak je roční kalendář dle Vašich představ, navíc ozdobený Vaší fotografií.

od 99,00 Kč*

Nástěnný CEWE KALENDÁŘ

Vytvořte si nástěnný CEWE KALENDÁŘ sami a na míru

Vracíte se z delší cesty a máte v kufru kromě veselých zážitků a skvělých vzpomínek také hromadu fotografií? I přes ty nejlepší úmysly tyto fotky bohužel většinou živoří bez povšimnutí v různých pořadačích nebo na externích discích. Jakmile totiž fotografie sejdou z očí, sejdou velmi rychle také z mysli.


Vyhradíte si konečně trochu času a vytvoříte pěkné fotoalbum? Je ale velmi pravděpodobné, že zůstane zapomenuto ležet ve skříni. S nástěnným CEWE KALENDÁŘEM však můžete nejkrásnější okamžiky z cest prožívat znovu každý měsíc, po celý rok.


A nemusíte být počítačový expert ani profesionální designér – s našimi předlohami a uživatelsky přívětivým programem pro objednání si můžete vytvořit plánovací kalendář na dovolenou nebo nástěnný kalendář sami. Vybrat si můžete z různých formátů od A4 po A2. V originálnějších formátech, např. ve čtvercovém nebo praktickém tříměsíčním přehledu, upoutá Váš nástěnný kalendář pozornost na každé stěně. Vyzkoušejte bezpočet možností v CEWE, vytvořte si vlastní nástěnný kalendář a využijte přitom Vaše nejkrásnější fotografie.Tipy pro vytvoření vlastního originálního nástěnného kalendáře

Motivy pro nástěnný kalendář můžete vybírat podle několika kritérií. Jednoduše si například vezměte ze své sbírky ty nejhezčí fotky nebo každý měsíc vložte vhodnou fotku do tematické složky v počítači. Až budou Vaše složky s fotkami praskat ve švech, promyslete si nejprve konkrétní uspořádání kalendáře, čímž výběr fotek předem omezíte. Navíc jsme pro Vás shrnuli několik užitečných tipů:


  • Témata: Pokud chcete vytvořit harmonický kalendář z dovolené nebo nástěnný kalendář, přiřaďte fotky k nějakému společnému tématu. K oblíbeným tématům patří například cestování, fotky z prvních let života nebo momentky z velkých rodinných oslav. Pokud si vzpomenete na procházku po milované pláži nebo na zábavné rozhovory s Vašimi blízkými při poslední vánoční večeři, nápady se pohrnou zcela samy. Především láskyplně prezentované svatební fotografie budou manželskému páru vždy připomínat nejhezčí den jejich života a společně strávený čas.

  • Osoby: Jinou možností pro vytvoření vlastního nástěnného kalendáře jsou skupiny fotografií s určitými osobami. Úžasným dárkem, který překvapí na narozeniny nebo o Vánocích, je například kapesní nebo nástěnný kalendář, ve kterém jsou společně všichni přátelé. Přiřaďte ke každému měsíci v kalendáři jednoho člena rodiny nebo jednoho svého kamaráda, čímž vytvoříte společný kalendář – pak stačí nechat kalendář vytisknout v příslušném počtu kusů.

    Velmi osobním dárkem je nástěnný kalendář s dvanácti motivy, který bude zobrazovat pouze Vás a nejdůležitější osobu Vašeho života. Zda se bude jednat o zábavné grimasy, nebo o společné procházky v oblíbeném parku během všech ročních období – to už záleží jen na Vaší fantazii.


  • Vzpomínky: Pěkným dárkem pro dobré kamarády nebo členy úzké rodiny je nástěnný měsíční nebo roční kalendář připomínající společně strávené dny – například okamžiky, kdy jste se poznali, dobrodružné cesty nebo stěhování do prvního společného bytu. Případně využijte pro vytvoření vlastního nástěnného kalendáře fotky předmětů, které mají pro Vás a pro obdarovanou osobu zvláštní symbolický význam. Ať už se rozhodnete jakkoliv, nechte se jednoduše vést pocitem, který ve Vás druhá osoba vzbuzuje.


Váš nástěnný CEWE KALENDÁŘ

Svůj nástěnný kalendář si můžete vytvořit pomocí našeho objednacího programu a poté si jej nechat zaslat na prodejnu nebo přímo k Vám domů. Program si můžete stáhnout zdarma nebo kalendář vytvořit na našich webových stránkách v online editoru. Pomocí aplikace CEWE fotosvět pro mobilní telefony či tablety si můžete vytvořit svůj nástěnný kalendář dokonce pohodlně na cestách.

Při vytváření objednávky můžete libovolně zvolit počáteční měsíc každého kalendáře, takže červencový narozeninový dárek nebude muset čekat na své využití půl roku. Použijte program CEWE ve svém počítači a využijte již uložené objednávky také pro další fotodárky. Pokud si svůj nástěnný kalendář objednáte například také ve stolní verzi, budete mít ze svých fotek radost také každý den v kanceláři.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.