Valentýn

Dárek s velkým srdcem za pár minut

bonboniéra

Valentýnská bonboniéra s fotografií a produkty Ferrero

Kdo dnes může říct, že má vlastní bonboniéru? Vytvořte originální valentýnský dárek z jedné fotky za pár minut.

Svou drahou polovičku zaručeně dostanete laskýplným vzkazem a oblíbenou společnou fotkou.

Navíc uvnitř je nejen srdce ale i sladké překvapení. Dvojnásobné potěšení

Valentýnská krabička s fotografií pro vlastní náplň

Máte už valentýnský dárek, ale chtělo by to trošku ještě doladit. Sestavte si na něj osobní krabičku.

Stačí vám pár minut času. Přidáte oblíbenou fotku, láskyplný vzkaz a je to.

Krabičku určitě využijete i po Valentýnu třeba na ukládání fotek.

Kryty na mobil

Kryty na mobil

Překvapte svou drahou polovičku a připravte si klidně menší dárek, ale za to s velkým srdcem. Inspirujte se. Takový kryt na telefon máte hotový za pár minut, ale potěšení bude nekonečné. Stačí vám jedna jediná fotka. Darujete krásnou a praktickou věc zároveň. Krásnou díky fotce, na které jste zachytili společně prožité chvíle. A praktickou právě díky materiálu, který ochrání smartphone před případnými pády. Protože zaručeně jako my lapáte po dechu při každém pádu telefonu, kdy se hlavou promítnou myšlenky, že v tom telefonu máme dneska úplně všechno. A právě i ty krásné společné fotky.

Silikonový kryt

Silikonový kryt

Kožený kryt

Kožený kryt

Dřevěný kryt

Dřevěný kryt

Výklopný kryt

Výklopný kryt

Vyberte si jakýkoliv mateiál. Každý má jiné specifické vlastnosti. Nejoblíbenější je samozřejmě silikonový, protože ten vydrží úplně všechno. Naopak kožené a dřevěné jsou spíše designovky právě díky svému povrchu. A pokud chcete ochránit i displej, tak zaručeně nešlápnete vedle s výklopnými kryty. Ty mají pro vás i pár přihrádek na karty navíc. A to se hodí vždycky. Možností je opravdu mnoho. Díky vaší fotce je navíc každý kryt originál.

CEWE FOTOOBRAZY

Kryty na mobil

A co takhle něco rovnou na stěnu? Vyberte jednu společnou fotku, materiál fotoobrazu a máte vyhráno. Nejoblíbenějším je zaručeně plátno v jakémkoliv rozměru, a to že jich máme. A co teprve těch typů fotoobrazů, na to se musíte podívat. A jestli máte stejný problém jako my, vybrat jednu fotku, tak vytvořte rovnou fotokoláž. Protože ty společně prožité chvíle a vzpomínky si to zaslouží. Nezapomínejte na tyto důležité okamžiky.

Foto na plátno

Foto na plátno

Fotopanel

Fotopanel

Kašírované foto

Kašírované foto

Foto na dřevo

Foto na dřevo

V naší široké nabídce fotoobrazů najdete zaručeně pro jakoukoliv fotku ten správný materiál. Na plátno, dřevo, hliník nebo rovnou přímo za akrylové sklo vytiskneme vaší fotku. A pokud vám tohle nestačí, dejte své šťastné okamžiky za sklo a rovnou do rámu. I samotný rám můžete sladit s interiérem ve vašem obýváku. Denně si tak připomenete chvilky, na které by se nemělo zapomínat.

CEWE FOTOKNIHA PURE

CEWE FOTOKNIHA Pure
Aplikace CEWE FOTOKNIHA Pure

A CEWE FOTOKNIHA Pure - to je naše designová stylovka. Sice je menší svými rozměry, ale díky fotkám osobnější. Ta dostane každého. Pro tuhle designovku si stáhněte naši novou aplikaci, která v podstatě udělá vše za vás. Vy potřebujete jen 22 fotek a chvilku času.
My knížku během pár dní vytiskneme a pošleme vám ji ještě navíc v krásné designové krabičce.

Stáhnout v App StoreNyní na Google Play
Instax mini 9

A jestli nemáte fotky do knihy nebo na jakýkoliv jiný fotodárek, tak je ten pravý čas na změnu. S touto mašinkou si užijete spoustu zábavy, protože vše co vyfotíte, máte hned v ruce. Ten moment překvapení, až se fotka vybarví je nepopsatelný. To prostě musíte zažít. A tenhle růžový krasavec má už i selfie zrcátko a makro předsádku, díky které můžete fotit již od 35 cm. Instax je ideální hračka na párty, festivaly a různé výlety.

CEWE FOTO IHNED

CEWE FOTO IHNED

Spoustu zamilovaných dárečků můžete udělat i na naší prodejně. A netrvá to déle než pár minut, takže to stihnete klidně i 14. 2. Stačí jen navštívit naší prodejnu a zamířit k červenému kiosku FOTO IHNED. Najdete tam spoustu kreativních nápadů na fotky a dárky, které vytvoříte hned a klidně i z jedné společné fotky. Naši odborníci na prodejnách vám určitě rádi pomůžou s jakýmkoliv láskyplným dárkem.

Filmový pás

Filmový pás

Kalendář

Kalendář

Blahopřání

Blahopřání

Klíčenka

Klíčenka

Překvapí vás, kolik nápadů a hezkých dárečků z fotek vytvoříte na prodejně a hned si je odnesete domů. Fotky můžou mít různé designové rámečky různé tvary a rozvržení, nápisy, zamilované motta atd. Vše je ve vaší režii, je to přece váš dárek. Filmový pás vám poslouží klidně jako originální záložka do knížky. Super je i to, že z fotek v mobilu uděláte klidně kalendář na počkání. Takové malé potěšení na celý rok. Náš tip: Vytvořte pro svého miláčka unikátní poukázku např. na večeři, do kina, vanu plnou pěny nebo masáž. Fantazii se meze nekladou :-)

Fotodárky

Další tipy na zamilované dárky

Hrnek Latte malý

Hrnek Latte malý

Polštář srdce

Polštář srdce

Srdíčková koule

Srdíčková koule

Tričko

Fotomagnety

No a pokud ještě nemáte vybrané to pravé ořechové, tak se mrkněte do kategorie fotodárky. Protože každý dárek lze vytvořit v láskyplném designu. Připravte pro svoji lásku a rovnou i pro sebe zamilované hrnečky s fotkou. Zaručeně se pak ráno nepoperete o kávu nebo čaj. Nebo lenošte společně večer u filmu na srdcovém polštáři a ještě k tomu v bavlněných a pohodlných tričkách s fotkou. No co víc si přát.

Kryty na mobil

Art Prints

Naše oblíbená produktová skupina - ART PRINTS. Všechny představují spoustu kreativních nápadu připravených jen pro vaše fotky. Vyberte si jakýkoliv typ a velikost. Klidně všechny najednou, jejich kombinace vás dostane. Ty největší jsou tištěné na papír Fine Art Mat, který má obdivuhodnou strukturu. Naopak k menším zase dostanete designovou krabičku nebo je navrhnete i včetně parciálního lakování. Takže každý typ má něco do sebe. A i když si je jednoduše položíte na poličku, vypadají skvěle.

emotional

Jak objednat?

Program zdarma

Po stažení programu se vám otevře svět plný dárečků z fotek. Sestavíte a objednáte CEWE FOTOKNIHY, fotoobrazy, kalendáře, fotky. Kdykoliv si vše uložíte a pokračujete později.

Mobilní aplikace

S aplikací CEWE FOTOSVĚT v mobilu můžete sestavovat fotodárky kdykoliv a kdekoliv. Z fotek v telefonu vytvoříte i pohled přímo na dovolené, který za vás vytiskneme a pošleme na adresu.

Online

Velkou výhodou našeho online editoru je, že nemusíte nic instalovat. Vyberete si produkt a sestavíte ho jednoduše ve vašem oblíbeném prohlížeči za pár minut.

CEWE FOTO ihned

Na každé prodejně najdete nejen kiosky na foto ihned, ale zároveň i odborníky, kteří vám se vším rádi pomohou a vyberou s vámi ten správný dárek.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našeho webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dozvíte zde

Rozumím