Svatba

Svatební inspirace

V dálce už slyšíte svatební zvony a záměrně se začínáte stresovat, co vše musíte zařídit. Protože svůj den chcete mít dokonalý. No ale k tomu stres rozhodně nepatří. Na ten zapomeňte. Pomůžeme vám, předáme vám pár cenných rad a tipů, aby vše dopadlo tak, jak má a vy měli tu nejkrásnější svatbu široko daleko. Od svatebních příprav až po poděkování a uchování krásných vzpomínek.

Přípravy

Skládací přání

Svatební oznámení

„Budeme se brát, nic si neplánuj.“ Sestavte si vlastní originální svatební pozvánky. Vzhled, fotky, texty…vše je ve vaší režii.

Využijte CEWE PŘÁNÍ a spoustu připravených šablon od designérů a oznamte všem tuto radostnou novinu.

Rozlučka se svobodou

Originální tričko

Dolaďte rozlučku jednotným dress codem. Naladíte se na tu správnou atmosféru a při bujarých oslavách se zaručeně neztratíte.

Vzhled je ve vaší režii.

Originální nápady

Dekorace z fotek

Vytvořte si láskyplné dekorace z vlastních fotek. Nebojte se z fotky vystřihnout kolečko nebo srdíčko, podlepit ho a zapíchnout třeba do svatebního cupcaku. 

Originální dekorace za pár minut.

Dárky pro novomanžele

Foto na dřevo

Udělejte ze společné fotky budoucích novomanželů opravdový unikát. Tento rustikální styl působí už sám o sobě romanticky.

Navíc i krásně voní.

JAK VYBRAT SVATEBNÍHO FOTOGRAFA?

Výběr svatebního fotografa se nevyplácí podceňovat. Existuje mnoho proměnných, které rozhodují o tom, do jaké míry budete spokojeni s jeho službami. Svatební fotografie by měly sloužit k vyvolání příjemných vzpomínek na kouzelné okamžiky vaší svatby.

Poděkování a vzpomínky

CEWE FOTOKNIHA

Dejte dohromady všechny krásné svatební vzpomínky a sestavte knihu. Je to ten nejkrásnější dárek jak pro vás tak pro rodiče a nejbližší.

Protože na tento den nikdo nechce zapomenout.

A do knihy se vejdou opravdu všechny nafocené fotky :-)

Jak objednám?

v programu

Stáhněte si náš nový program, který je zcela ZDARMA. Sestavíte krásné fotoprodukty přímo v počítači, kde vše kdykoliv uložíte.

v online editoru

Sestavte vše přimo na webu ve svém oblíbeném prohlížeci. Nemusíte nic stahovat ani instalovat. Pár kliků a je hotovo.

v aplikaci

Nainstalujte si zdarma naši aplikaci CEWE FOTOSVĚT. Sestavovat a objednávat fotodárky můžete kdykoliv a kdekoliv.

na prodejně

Zastavte se na naší prodejně. Prohlédnete a osaháte si všechny fotodárky a naši profíci na prodejnách vám pomohou objednat.

Přámí
Speciální efekty a barvy

Speciální efekty a barvy pro vaše přání

Chceme, aby vaše velikonoční přání bylo naprosto dokonalé. To samozřejmě vaší rukou a spolu s fotkou zaručeně bude. Ale my máme v rukávu ještě pár es. Srdcovým esem jsou naše povrchové úpravy. Máme rovnou tři a každá má své kouzlo. Na obrázku vidíte stříbrný efekt. Samozřejmě máme i zlatý. Oba zachytí každé oko, protože na matném papíře se krásně lesknou.

A třetím je průhledný parciální lak. Ten je mimořádný v tom, že zvýrazní a rozzáří barvy, které jsou pod ním. A dalším esem jsou barevné obálky, které si přihodíte jednoduše v editoru místo bílých, které dostáváte automaticky. Vaše přání bude tak vyčuhovat z davu a rozhodně vynikne mezi všemi složenkami a letáky.

FOTODÁRKY

Velikonoční zajíček

Znáte taky tu krásnou hlášku našich rodičů? Že na Velikonoce potřebujete něco nového, aby vás nepokakal beránek? Jestli ne, tak ji zaveďte, protože se hodí.

Kdo rád nedostává něco hezkého a nového jen tak. A právě pro ty nejmenší bude krásný dárek náš zajíček.

Tomu na tričko umístíte oblíbenou fotku a zajíček rázem vystupuje z davu a je na první pohled vidět, komu patří. Jako každý plyšák je měkoučký a roztomilý. Uvidíte sami, že je to hodně vděčný dáreček.

Hrnek Latte malý

Hrneček je zase oblíbený fotodárek pro ty větší, co už chodí do práce a mají kávu nebo čaj jako svůj pohon. I když má hrnek v názvu Latte, tak čaj z něj chutná úplně stejně dobře. To nám věřte.

Navíc s každým nápojem si zároveň připomenete vzpomínky, které jsou zachycené na fotce na hrnečku.

Spolu s fotkou vložíte v editoru klidně i nějaký tematický design nebo klipart a doplníte ho ještě o vlastní text. Všichni tak v práci i doma budou vědět, kdo je jeho majitelem. Hrnek je jednoduchý a zároveň osobní dárek. 

Jak objednat fotodárky?

na webu

Rychle a jednoduše v prostředí oblíbeného prohlížeče. Stačí pár kliků a jste v online editoru. Nemusíte nic instalovat.

Objednat online

v programu

Který si zdarma stáhnete na webu. Nabízí o trochu víc možností než online editor. Kdykoliv vše uložíte a pokračujete později.

Stáhnout program

v aplikaci

cewe fotosvět. Tu nainstalujete zdarma do telefonu. A pak sestavíte a objednáte fotodárky přímo z fotek v mobilu.

Stáhnout mobilní aplikaci

CEWE FOTO IHNED

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našeho webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dozvíte zde

Rozumím