Vaše zážitky z jednoho roku v tištěné knize. Archivujte fotografie z celého roku do jedné knihy, kterou si uložíte do své knihovny. Kdykoli v budoucnu si pak můžete připomenout uplynulý rok života.

TIP: Rozdělte svou kroniku roku na 4 kapitoly (zima, jaro, léto, podzim) nebo na 12 podle měsíců v roce.

Vzpomínáte na dovolenou na horách? Úžasné sjezdovky, divoké koulovačky, zasněžené horské hřebeny, vyhřátá dřevěná chaloupka.V zimních měsících máme spoustu příležitostí ke krásným fotografiím, které si zaslouží, aby byly archivovány - ne v počítači, kde se k nim už málokdy vrátíme, ale v opravdové tištěné knize, kterou stačí vzít do ruky, listovat a vzpomínat.

od 999,00 Kč*
Nejoblíbenější formát CEWE FOTOKNIHY XL s rozměry 30 x 30 cm Vám nabízí dostatek prostoru pro opravdu veliké fotografie i pro texty o tom, co jste zažili. Vyberte si jeden z 5 typů papíru a Vaše dílo bude dokonalé a přesně podle Vašich představ.

„Kronika roku je úžasná připomínka života naší rodiny v průběhu celého roku. Já osobně doporučuji po nafocení snímků co nejdřív vybrat nejlepší fotografie a uložit je přímo do CEWE programu nebo do složky.

Později při vytváření kroniky roku budete mít to nejtěžší – vybírání fotografií – už hotové.“

Naďa Rehová, zákaznice CEWE FOTOKNIHY

Přehrát videonávod

Přehrajte si krátké video s radami a tipy, jak na kroniku roku – kapitola zima. Vkládání fotografií, rámečků nebo pozadí, které navodí na stránkách zimní atmosféru.

Sestavení kroniky v programu

Objednací program na sestavení Vaší kroniky roku s fotografiemi, texty a doprovodnými obrázky a kliparty je zcela ZDARMA a volně ke stažení. Nejen, že v něm můžete svou kroniku roku kdykoli uložit a vrátit se k ní později, ale také je možné přímo v něm upravovat fotografie.
Užívejte si jaro se vším všudy. Příroda, výlety po krásných místech u nás i v zahraničí, první sluneční paprsky. Vezměte do rukou svůj fotoaparát nebo vytáhněte chytrý telefon a foťte všechny své zážitky.

Pestré barvy jarní přírody doslova vybízejí k vyfotografování. Stránky jara ve Vaší kronice roku tak budou výrazné, barevné a inspirativní.

CEWE FOTOKNIHA Velká A4

od 399,00 Kč*
CEWE FOTOKNIHA Velká A4 se stane ideální knihou pro všechny milovníky klasických formátů. Typický rozměr 21 x 28 cm Vám umožní přehledně řadit všechny kroniky jednotlivých let ve své knihovně jednu vedle druhé.

Velice jednoduché na přípravu, ale za to velmi efektní – to jsou barevná pozadí stránek. Ať už vytváříte v programu kroniku roku rozdělenou na 12 kapitol podle měsíců nebo na 4 podle ročních období, myslete na to, že každá kapitola může působit jinak díky jednoduchému kroku při sestavování – změnou barvy pozadí. Stačí vybrat barvu, která se hodí k fotografiím na stránce.

Petr Wessnitzer, CEWE kreativní expert

Kvalita papíru

Vaše kronika roku Vám bude dělat radost v knihovně po celý život. Výběr kvality papíru je tak velmi důležitý. Nejoblíbenějšími jsou fotopapír lesk a fotopapír mat. Kromě nich máte na výběr digitální tisk, premium mat a digitální tisk s vysokým leskem. Nejste si jistí? Navštivte jakoukoli naší prodejnu a prohlédněte si všechny druhy papíru.
Přehrát videonávod

Přehrajte si krátké video s radami a tipy, jak na kroniku roku – kapitola jaro. Zdokonalte se v používání klipartů a dalších prvků, které dodají stránkám jarní vzhled.

Léto je tu! Děti mají konečně prázdniny a dospělí si berou v práci zaslouženou dovolenou, aby odjeli a pořádně si odpočinuli. Nejlépe někde v teple u moře. Nebo poznáváním nové kultury na druhém konci světa? Oblíbené jsou i prázdniny na krásných místech České republiky. 


Při balení nezapomeňte na fotoaparát – všechny výjimečné chvíle vyfotografujte. Kapitola léto bude plná mimořádných zážitků!

CEWE FOTOKNIHA Velká A4 panorama

od 599,00 Kč*
S CEWE FOTOKNIHOU Velká A4 panorama můžete zaznamenat všechna Vaše malá i velká dobrodružství za celý rok. Velikost 28 x 21 cm a až 178 stran je pro to ideální.
Přehrát videonávod

Přehrajte si krátké video s radami a tipy, jak na kroniku roku – kapitola léto. Naučte se ještě lépe pracovat s programem, aby Vaše krásné letní snímky z dovolené vynikly.

Vazby CEWE FOTOKNIHY

„Vytváření kroniky roku je naše tradice. Vždycky v lednu na ní společně se ženou pracujeme. Žena více tvoří a já víc koukám a říkám své nápady. Po každé když pak naše kronika roku přijde, tak si ji prohlédneme společně jako rodina a pak si ji ještě několik dní poté předáváme. Nikdy se nemůžu vynadívat na fotografie svých dětí a ženy.“

Aleš Reho, zákazník CEWE FOTOKNIHY

Sestavení kroniky v programu

Objednací program na sestavení Vaší kroniky roku s fotografiemi, texty a doprovodnými obrázky a kliparty je zcela ZDARMA a volně ke stažení. Nejen, že v něm můžete svou kroniku roku kdykoli uložit a vrátit se k ní později, ale také je možné přímo v něm upravovat fotografie.
Na podzim se příroda vybarví do krásných tónů. Také milujete procházky pestrobarevným lesem, kdy Vám nad hlavou stále ještě svítí paprsky slunce z doznívajícího léta? Barevné listí, kaštany, dýně a Halloween, podzimní romantické víkendy v zahraničí…Nezapomeňte vyfotografovat všechny krásné chvíle, které Vám dělají radost. Při prohlížení kroniky roku Vás budou fotografie těšit zas a znovu.

CEWE FOTOKNIHA Kompakt panorama

od 229,00 Kč*
Elegantní formát CEWE FOTOKNIHY Kompakt panorama s rozměry 19 x 15 cm snoubí dostatek místa pro Vaše fotografie z jednoho roku, ale také komfortní rozměry pro přenášení knihy v tašce.
Přehrát videonávod

Přehrajte si krátké video s radami a tipy, jak na kroniku roku – kapitola podzim. Nevíte si rady s podzimními stránkami Vaší kroniky roku? Tady je malá inspirace, jak pracovat s programem.

„Doporučuji využívat rámečky pro fotografie. Na každou kapitolu v knize můžete použít jiný a program na přípravu a objednání CEWE FOTOKNIHY jich nabízí na výběr opravdu hodně. Rámečky dodají fotografiím takový vzhled, jaký si fotka zaslouží.“

Naďa Martincová, zákaznice CEWE FOTOKNIHY.

Formáty CEWE FOTOKNIHY

CEWE FOTOKNIHA Vám nabízí obrovské množství formátů pro Vaši kroniku roku. Vyberte si jednu z 9 velikostí pro Vaši první kroniku a stejnou velikost používejte i pro další kroniky. Zvolte náš nejoblíbenější formát XL nebo Velká A4 panorama. Kromě nich máte na výběr XXL panorama, XXL na výšku, Velká A4, Čtvercová, Kompakt panorama, Malá a Mini. Všechny formáty knih si můžete prohlédnout na vlastní oči na jakékoli naší prodejně.

Nejkouzelnější část roku začíná. Užijte si tu pravou vánoční atmosféru se svými blízkými. Procházky vyzdobenými ulicemi, vánoční stromek, lesknoucí se ozdoby, světélka a svíčky, dárky.Vyfoťte vánoční snímky svých dětí a celé rodiny. Nezapomeňte také na momentky. Právě v nich nejlépe zachytíte aktuální sváteční náladu během Vánoc.

CEWE FOTOKNIHA XXL panorama

od 1.399,00 Kč*
Největší formát CEWE FOTOKNIHY XXL panorama pro ty největší a nejdůležitější momenty Vašeho roku. Díky rozměrům 38 x 29 cm a až 178 stranám se Vám tak nabízí dostatek místa pro všechny Vaše fotografie, texty i videa. Do své knihy můžete dát cokoli jen budete chtít.

Jak sestavit kroniku roku?

1, Stáhněte si program na sestavení, který je ZDARMA.
2, Otevřete program a vyberte formát CEWE FOTOKNIHY a typ papíru.
3, Vyberte, zda chcete začít sestavovat s prázdnou knihou, nebo jestli má program udělat návrh za Vás.
4, Zvolte složku s fotografiemi z Vašeho PC a nahrajte je do programu.
5, Přetáhněte vybrané fotografie do knihy.
6, Napište texty a popisy k fotografiím, přidejte tematické obrázky a kliparty.
7, Závěrečná kontrola a objednání na Vaše oblíbené výdejní místo.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.