Cestování

Inspirace, jak naložit s fotkami z dovolené

Prožili jste krásnou dovolenou snů a z prožitých chvilek žijete celý týden. Jenže po týdnu se vzpomínky vytrácí a vy pomalu zapomínáte na různé detaily. To nedopusťte nikdy!

Sestavte si knihu, dokud jsou vaše vzpomínky ještě v živé paměti. A víte proč? Pokaždé když přijde špatná nálada nebo bude venku pršet, sedněte si, vydechněte a otevřete CEWE FOTOKNIHU plnou zážitků. 

Vzpomínky na dovolenou vás stopro zahřejí. Znovu vše procestujete. A tu nejkrásnější fotku přeneste klidně rovnou na zeď. Stačí pár kliků a za pár dní už visí u vás v obýváku. Mrkněte, jak to dobře vypadá.

Afrika

CEWE FOTOKNIHA velká A4

CEWE FOTOKNIHA velká A4

Dejte dohromady svůj příběh z dovolené. Poskládejte si všechny fotky do jedné knihy. Až se budete chlubit kamarádům, začněte od začátku a nezapomenete ani na ty nejmenší detaily. A s knihou v ruce to jde vše samo. Vaší dovolené dejte třeba formát A4. Ten je oblíbený díky své praktičnosti. Kniha není malá ani velká, prostě tak akorát. Doladíte ji do posledního detailu. Může mít jakoukoliv vazbu nebo třeba krásný matný prémiový fotopapír uvnitř. A víte co je úplně super? Že program, ve kterém knihu sestavíte raz dva, má už připravené různé styly knih, do kterých opravdu vložíte jen fotky.

hexxas

To není žádné kouzlo ani zaklínadlo :-) hexxas jsou takové moderní "puzzle" na zeď. Dá se z nich sestavit jakýkoliv tvar. Dají se objednat v různých počtech kusů. Dají se sestavovat další a další do nekonečné koláže vašich vzpomínek. Dají se objednat s jedním motivem na všech. S nimi se dá dělat tolik věcí. To budete koukat. Na každý šestiúhelník přeneseme fotku přímým UV tiskem, takže vydrží mnoho let. A to i díky lehkému materiálu, kterým je plastová deska. Nudit se s nimi rozhodně nebudete, protože z druhé strany mají magnet, a tak vaše motivy mohou vypadat každý den jinak.

Mobilní aplikace CEWE FOTOSVĚT

Mobilní aplikace CEWE FOTOSVĚT

Z mobilu přímo do schránky

Myslíte si, že pohlednice už nejsou v kurzu? Tak to u nás neplatí a nikdy platit nebude. My jim naopak dáváme úplně jiné rozměry. Hned dva. Klasický a XL. Zapomeňte na obíhání suvenýrů a hledání dokonalého obrázku pro vaše blízké, zase si zpátky sedněte a relaxujte. Jednoduše vše, co chcete na pohlednici, cvakněte do telefonu a rovnou vložte do pohledu. 

Fotky vkládejte na přední i zadní stranu, připojte vlastní podpis a doplňte adresu. No a to je vše. O zbytek se postaráme. Pohlednici vytiskneme včetně lakované přední strany, tak aby to byl skutečný pohled a doručíme kamkoliv. Vše zvládnete bez starostí klidně přímo z pláže. Co víc si přát. Stáhněte si aplikaci cewe fotosvět a zkuste to.

Google PlayApple App Store

Amerika

CEWE FOTOKNIHA XL

XL je už takové lidové označení pro něco většího. My tento formát CEWE FOTOKNIHY milujeme právě proto, že do něj vkládáme libovolně fotky na šířku i na výšku a vůbec to nevypadá špatně. Právě naopak. Žádná omezení, vše se vejde. To by bylo, aby se nevešly na 178 stran úplně všechny fotky z dovolené :-) A k fotkám se zaručeně vejdou i tematické kliparty nebo rámečky, na to vemte jed. Vše ještě doladíte textem nebo jen nadpisem. Rázem vznikne vaše osobní umělecké dílo, váš originální výtisk, váš příběh.

Rámování s paspartou a sklem

Zarámujte své zážitky z cest. Jsou momenty, které bychom si měli připomínat během každodenního maratonu. Vyberte top fotku z vaší poslední dovolené a jděte do toho. Sami oceníte ten pocit, když se před fotoobrazem zastavíte, vydechnete a na chvíli se přenesete zpátky na dovolenou. Najděte si podle barevnosti motivu vhodný rám. Dřevěný nebo kovový? Máme jich dost. A k tomu ještě doladíte paspartu a jste v cíli. Navíc, až budou vaši kamarádi obdivovat obraz, dostanete je tím, že zarámovaný motiv je vaše vlastní fotka.

CEWE FOTOKNIHA Pure

CEWE FOTOKNIHA Pure

Speciální apka na knihu za pár minut

Už jste slyšeli o naší apce? Nebojte, za stažení nechceme ani korunu. A jak se ten zázrak jmenuje? CEWE FOTOKNIHA Pure. Rozhodně si ji stáhněte, protože s ní vytvoříte knihu přímo v telefonu a za pár minut. Zapnete aplikaci, vyberete 22 fotek no a pak už jen vyberete styl, který se k vám hodí nejvíc.

Knihu, kterou za vás apka sestaví, pak doladíte názvem a přidáte věnování nebo text na první stranu. Váš příběh vám za pár dní přijde v moderním čtvercovém formátu 15 x 15 cm a ještě ve stylovém pouzdře. Ideální rozměr do kapsy a za pár peněz.

Google PlayApple App Store

Asie

CEWE FOTOKNIHA A4 velká panorama

Proč právě panorama? Protože do téhle CEWE FOTOKNIHY poskládáte bez problému všechny zážitky focené na šířku. A i tak bude mít kniha pořád praktický formát A4. Obzvlášť dobře v tomto formátu vypadají fotky přes obě strany a ještě k tomu na fotopapíře. Nic nenarušuje linie na fotce a vy si můžete užít ten pohled naplno. Vazba podle vašich představ, spoustu různých papírů a jakýkoliv počet stran - vše je ve vaší režii. Tak nenechávejte fotky na paměťových kartách nebo v telefonech. Byla by to velká škoda.

Foto na plátno

Klik klik a vaše společná fotka je rovnou na plátně. Je to jednoduché, proto ho máte nejradši. Fotka je natištěná totiž rovnou na plátno, a to je natažené na dobře zpracovaný dřevěný rám z českých lesů. Formátů máme hromadu a některé jdou ještě i zarámovat. Každý si najde to, co je pro něj nejlepší. A hlavně, tohle je typ fotoobrazu, který vás nezruinuje. Fotku si klidně rozdělte i na víc pláten, jako vícedílný obraz. Taková krajinka přes tři velká plátna vypadá obzvlášť dobře.

Objednací program CEWE FOTOSVĚT

Objednací program CEWE FOTOSVĚT

Vychytávky v programu

Tak těmto útvarům ve tvaru různých světadílů říkáme masky. Tyto a ještě spoustu dalších najdete v našem programu přímo v editoru při sestavování různých fotodárků. Po nainstalování programu, který je mimochodem samozřejmě zdarma, se před vámi otevře zcela nový svět plný tematických klipartů, rámečků a právě i masek. Do masek a rámečků vložíte jednoduše jakoukoliv fotku a klipartem svůj příběh ještě doladíte.

Super je, že je vše rozdělené podle témat. Takže když vytváříte knihu z dovolené, zajímejte se o skupiny s názvem dovolená, letní dovolená, léto, města, světadíly, značky do mapy atd. Dejte všechny své vzpomínky z dovolené do jedné knihy, která vám zůstane napořád. Stojí to za to.

Austrálie

CEWE FOTOKNIHA čtvercová

Sestavte si svůj vlastní příběh, svou osobní knihu. Vzpomínky budou přesně takové, jak si je chcete pamatovat. A vaše společné zážitky budou mít hlavní roli. A čtvercový formát je moderní a ještě k tomu dost praktický. Ať vypadá jako skutečná kniha s pevnou vazbou nebo je naopak lehčí právě díky měkké vazbě. Pořád to bude vaše kniha a nikdo vám vzpomínky nevezme. Do každé vazby se vejde až 98 stran. To je dost místa pro každou fotku. Tak je ukažte klidně všechny.

Foto za akrylovým sklem

Chcete z vaší momentky dostat mnohem víc? No to jste tu správně. Co se stane, když fotku vytiskneme přímo za akrylové sklo? Získá zajímavý hloubkový 3D efekt a co víc? Barvy budou jako živé a vy budete v mžiku zpět na dovolené. Navíc si nemusíte dělat starosti ani se zavěšením. Přidejte ho k fotoobrazu jedním klikem. Také si vyberte klidně i způsob výroby. Protože jednou variantou je přímý tisk na zadní stranu skla. Nebo váš motiv vytiskneme nejprve na fotopapír, a ten pak nalepíme na zadní stranu. Záleží jen a jen na vás, co je vám sympatičtější.

Tvrdá vazba CEWE FOTOKNIHY může být výjimečná, a to díky povrchové úpravě

CEWE FOTOKNIHA s parciálním lakem

Něco speciálního navíc

Kniha už je skoro hotová, ale chce to ještě takovou tu třešinku na dortu. Pro nás to je parciální lak přímo na vazbě CEWE FOTOKNIHY. A jak to vlastně vypadá?

Zmatníme celý povrch vazby a lak naneseme jen na určité designové prvky nebo texty, které si vyberete. Lak je průhledný a dokonale zvýrazní barvy použité pod ním. Je nejenom vidět, ale i cítit na dotek. Pro nás je to jednoznačně srdcovka.

Tenhle efekt navíc dostal i mezinároní porotu odborníků, a tak jsme získali ocenění TIPA. A to už něco znamená. No přesvědčte se sami.

Program ke stažení

Stáhněte si program zdarma. Dokážete s ním velké věci. Sestavíte a objednáte spoustu fotodárků. Vše můžete kdykoliv uložit a pokračovat později.

Stáhnout program

Mobilní aplikace

Aplikaci máte všude tam, kde máte svůj telefon. Sestavíte a objednáte vše přímo z fotek v mobilu. A to včetně pohledu do schránky. Prostě kdykoliv a kdekoliv.

Stáhnout mobilní aplikaci

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našeho webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dozvíte zde

Rozumím