100% garance dodání do Vánoc nebo ZDARMA
Pro včasné doručení objednávky se řiďte dodacími termíny u jednotlivých produktů, viz vánoční dodací lhůty platné pro vánoční sezónu, a otevírací dobou prodejen FOTOLAB (dále jen prodejny) nebo partnerských výdejních míst (dále jen výdejní místo).

V případě zvolení výdejního místa si ověřte otevírací dobu přímo u vybraného obchodního partnera. Otevírací doby výdejních míst bohužel nemůžeme ovlivnit.

Důležité upozornění Doporučení: K rozvozu objednávek využíváme vlastní logistiku. Při výběru místa dodání Vaší objednávky si zvolte prodejnu FOTOLAB nebo výdejní místo.

V případě, že si zvolíte doručení na zadanou adresu přepravními společnostmi Česká pošta nebo PPL, nejsme schopni garantovat přesný termín dodání, který je závislý na možnostech dopravců. .

100% garance dodání do Vánoc nebo zdarma

Co znamená „100% GARANCE dodání do Vánoc nebo ZDARMA“? (dále jen 100% garance)

Pokud objednáte fotodárek s termínem dodání do 23. 12. 2017 a ten Vám nebude do 23. 12. 2017 doručen na Vámi vybranou prodejnu FOTOLAB nebo výdejní místo, obdržíte v rámci 100% garance dodání do Vánoc fotodárek zcela zdarma.

Jak poznám, které fotodárky z nabídky mi budou na prodejny a výdejní místa doručeny do 23. 12. 2017?

Pro včasné doručení objednávky se řiďte dodacími termíny u jednotlivých produktů, viz vánoční a dodací lhůty.

Příklad: Objednávám dne 13. 12. fotodárek s dodací lhůtou 5 pracovních dnů, viz vánoční dodací lhůty, termín dodání je tedy 20. 12. 2017. Fotodárek bude včas doručen do Vánoc na vybranou prodejnu.

Příklad: Objednávám dne 15. 12. fotodárek s dodací lhůtou 10 pracovních dnů, viz vánoční dodací lhůty, termín dodání je tedy 28. 12. 2017. Na takový fotodárek se nevztahuje 100% garance dodání do Vánoc.

Nejzazší termíny výdeje objednávek do Vánoc:

  • na prodejně FOTOLAB je termín dodání garantován do 23. 12. 2017. Objednávky je možné vyzvednout na prodejnách nejpozději do 24. 12. 2017 v závislosti na vánoční otevírací době zvolené prodejny. Vánoční otevírací doba jednotlivých prodejen je odlišná, ověřit si ji můžete ZDE.
  • na výdejním místě FOTOLAB je termín dodání garantován do 23. 12. 2017. Jelikož se jedná o smluvní partnery, ověřte si otevírací dobu konkrétního zvoleného výdejního místa. Otevírací doby výdejních míst bohužel nemůžeme ovlivnit.

100% garance dodání do Vánoc se vztahuje na objednávky objednané pomocí programu FOTOLAB CEWE fotosvět či mobilní aplikace CEWE fotosvět nebo webových stránek www.fotolab.cz s doručením do značkových prodejen FOTOLAB nebo výdejních míst. Nevztahuje se na objednávky s dodáním Českou poštou nebo PPL, dodací lhůty těchto partnerů nemůžeme ovlivnit.

Jak uplatnit 100% GARANCI dodání do Vánoc nebo ZDARMA?

V případě, že se i přes naši maximální snahu stane, že Vaše objednávka fotoslužeb, objednaná v řádném termínu, nebude na prodejně nebo výdejním místě do 23. 12. 2017, máte nárok na obdržení objednávky zdarma nebo na vrácení peněz.

Pro uplatnění 100% garance dodání do Vánoc, se můžete s reklamací obrátit přímo na naše zákaznické centrum. Pro zjednodušení procesu si připravte číslo své objednávky (číslo zakázky a číslo sběrny).

Po dohodě se zákaznickým centrem bude Vaše zakázka k dispozici zcela ZDARMA a to na prodejně FOTOLAB nebo výdejním místě, které jste si zvolili v průběhu Vaší objednávky.

Obdarovanému můžete do doby doručení objednávky zatím vytisknout přání s informací, že se jeho dárek vyrábí nebo je na cestě. Přání si můžete stáhnout ZDEnebo ho můžete získat v dárkové obálce na každé prodejně.

 

Pro včasné doručení fotodárků se řiďte dodacími termíny u jednotlivých produktů, viz vánoční dodací lhůty  a otevírací dobou prodejen FOTOLAB nebo výdejních míst.

V případě zvolení výdejního místa si ověřte otevírací dobu přímo u vybraného obchodního partnera.

Důležité upozornění:

Důležité upozornění Obsahuje-li Vaše objednávka fotodárek s termínem dodání 10 pracovních dnů, viz vánoční dodací lhůty, budou i ostatní fotodárky v objednávce (přestože mají uvedený kratší dodací termín) dodány ve stejném termínu 10 pracovních dnů. Na tyto kombinované objednávky nelze uplatnit 100% garanci, pokud nebyly řádně objednány se zohledněním delší dodací lhůty.

Důležité upozornění Doporučení: Fotodárky s různými dodacími lhůtami můžete rozdělit do dvou samostatných objednávek dle dodacích lhůt. Upozorňujeme však, že v tomto případě bude ke každé objednávce připočtena částka 55 Kč za dopravné a balné.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.