Vaše fotky bez čekání

Už se nemůžete dočkat, až budete držet v ruce emotivní fotografie své rodiny? Nebo byste chtěli svým přátelům ukázat fotky z dovolené, ze které jste se právě vrátili? Na našich prodejnách si můžete na počkání vytisknout fotografie od formátu 10 x 15 cm až po 20 x 30 cm (na vybraných prodejnách). A to všechno na pravém fotopapíru v té nejvyšší kvalitě. Navštivte nás a přesvědčte se.

Již od 6,90 Kč/ks1

1informace o cenách jednotlivých formátů získáte na Vámi vybrané prodejně

Formáty fotografií

Průkazové fotografie

Pokud potřebujete fotografie na průkaz nebo pro jiné dokumenty, u nás jste správně. V prodejně Vás vyfotíme a během krátké chvíle odejdete se sadou fotografií v rozměrech dle Vaší představy:
3,5 x 4,5 cm nebo 5 x 7 cm nebo si můžete přinést svoji fotografii na paměťovém médiu (CD, flash, pam. karta). 

Již od 89 Kč 2

Fotosety

Jsou perfektním řešením, pokud si chcete vytisknout fotografie pro různé příležitosti: fotky blízkých do peněženky, fotografie s rámečkem nebo třeba snímky pro speciální oznámení či pozvánku. Všechny fotosety jsou v rozměrech 10 x 15 cm.

Již od 25 Kč 2

Pohlednice a přání snadno a rychle

Ať sháníte narychlo dárek k narozeninám či výročí, anebo chcete potěšit své přátele blahopřáním k narození děťátka, s FOTOLAB není nikdy pozdě. Přání s vlastní fotkou si vytvoříte na počkání v jakékoli kamenné prodejně ve formátech 10 x 15, 15 x 20 a 20 x 30 cm (na vybraných prodejnách).

Vytvořte si dojemné přání. Vybírejte z mnoha motivů blahopřání k různým životním příležitostem. Pak stačí jen vložit vlastní fotku, přidat text a tisknout.

Již od 14,90 Kč 2

365 dní zážitků v 13 stránkovém kalendáři

Ideální dárek na poslední chvíli pro přátele nebo známé – kalendář s vlastními fotkami je dostupný ve formátech 15 x 20 nebo 20 x 30 cm (na vybraných prodejnách).  V kamenné prodejně FOTOLAB si za pár minut vytisknete 12 listů s jednotlivými měsíci a jeden titulní list. Vše svážete praktickou samolepící vazbou, která umožní kalendář zavěsit na zeď či postavit na stůl. Před tiskem si můžete vybrat z mnoha tematických předloh, se kterými bude Váš kalendář jako od profesionála.

TIP: zvolte si počáteční měsíc kalendáře a užívejte si ho třeba odteď!

Již od 199 Kč + vazba na kalendář 2

Vícedílné fotografie

Co takhle vytvořit si opravdu originální nástěnnou dekoraci? Na to Vám stačí jedna fotografie, kterou si vytisknete jako dvou, nebo až devíti dílný obraz. Každý jeden díl má rozměr 15 x 20 cm.

Vyberte si formát přesně podle svých představ – na výšku, panorama nebo čtverec. Celkové rozměry obrazu mohou dosáhnout až 45 x 60 cm působivého díla na Vaší stěně.

Již od 49,80 Kč 2

Srdíčková koule s fotografií

Tento dárek poví víc než tisíc slov! Namísto obvyklých sněhových vloček se v této kouli vznášejí červené srdíčkové konfety. Výborný dárek a krásná dekorace na Váš pracovní stůl.

Již od 199 Kč 2

Přívěsek s fotografií

Originální přívěsek na klíče nebo na zip s fotografií nejbližších Vám bude dělat radost každý den. Stačí vytisknout fotografii na prodejně a vložit do vybraného přívěsku.

Již od 59 Kč 2

Mini panorama

Pásek fotografií s rámečkem či bez v rozměru 5 x 15 cm.

Již od 19,90 Kč 2

Akrylový rámeček s fotografií

Fotografie je umístěna za silným akrylovým sklem, které vytváří 3D efekt. Rozměry 10 x 15cm.

Již od 249 Kč 2

Zápisník s fotografií

Praktický zápisník v pevných deskách s gumou a fotografií na titulní straně, kterou si můžete dle nálady měnit. Vyberte si barvu notesu dle Vašeho stylu!

Již od 99 Kč 2

2 informaci o přesné ceně produktu získáte na Vámi vybrané prodejně

Fotky z Vašeho chytrého telefonu snadno a rychle!

  S naší mobilní aplikací bude Vaše objednávka ještě jednodušší a rychlejší. Připravte si ji z pohodlí svého domova přímo na svém chytrém telefonu – vyberte fotky, zvolte formát, zadejte počet kusů. Potom už jen stačí přijít do jedné z kamenných prodejen, odeslat data a o několik minut později máte fotky vytištěné

Další způsoby přenosu Vašich fotografií

Odešlete svoje fotografie online pomocí WiFi či Bluetooth. Stačí zvolit tuto možnost přímo na kiosku v naší prodejně a Vaše fotografie se začnou přenášet a tisknout.

Pokud nemáte v mobilu internet, připojte se ke kiosku pomocí kabelu, který je k dispozici na každé kamenné prodejně FOTOLAB.

Pokud si nebudete vědět rady, s radostí Vám poradí odborný personál na prodejně nebo na zákaznickém centru.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.