Foto ihned z pohodlí domova

Objednejte z domova – vytiskněte na prodejně

Foto ihned z pohodlí domova

Foto ihned z pohodlí domova

Vyberte si své originální fotografie v klidu z domova a pošlete je online do jedné z našich kamenných prodejen FOTOLAB.cz. Po obdržení potvrzovacího emailu si můžete fotografie vytisknout na libovolné prodejně, bez dalšího čekání.


  • Pohodlná příprava z domova
  • Vytištění Vašich fotografií během krátké chvíle
  • Nejvyšší fotografická kvalita ve třech různých formátech

Materiál: prémiový fotopapír (vysoký lesk a věrnost barev)
Formáty: 10 x 15 cm, 15 x 20 cm a 20 x 30 cm

Snadné a rychlé objednání:

Snadné a rychlé objednání:


Máte vyfocené skvělé fotografie a chcete je co nejdříve držet v rukou, nebo je někomu věnovat jako dárek? Není nic pohodlnějšího, než využít služby foto ihned. Díky ní můžete jednoduše objednat Vaše snímky odkudkoliv.


  1. Připravte si Vaši objednávku z domova. Ať už si chcete vytisknout fotografie z dovolené, svatby nebo momentky z povedené oslavy, není nic snazšího, než si všechny snímky projít a vybrat dopředu doma.
  2. Vaše fotografie budou odeslané na Vámi zvolenou prodejnu. V krátkém čase Vám zašleme email s osobním kódem na vytištění Vaší objednávky.
  3. Poté si pomocí kódu můžete ve Vámi zvolené prodejně FOTOLAB.cz fotografie vytisknout v průběhu 48 hodin* od přijetí emailu.

*Před vyzvednutím fotografií si prosím zkontrolujte otevírací dobu vybrané prodejny.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.