VG-XT4, bateriový grip pro fotoaparát Fujifilm X-T4, je odolný vůči prachu a vlhkosti a je možné ho používat při teplotách až -10 °C. Držák pojme dvě baterie a v kombinaci s třetí baterií v těle fotoaparátu je možné zaznamenat od 1 450 po 1 700 snímků
Vysoce kvalitní lithiová baterie Varta Professional Lithium s mimořádně dlouhou životností.
Popis produktu
Adaptér ES-2 umožňuje bez použití skeneru přeměnit barevné nebo černobílé snímky na filmu ve vysoce kvalitní digitální soubory. Je kompatibilní s digitálními jednookými zrcadlovkami Nikon vybavenými vestavěným menu pro digitalizaci (D850, D780), tyto fotoaparáty umí přímo v těle převádět barevně negativní snímky na pozitivní. Lze použít i s ostatními fotoaparáty Nikon za předpokladu následné editace fotografií - invertování barev z negativu na pozitiv pomocí grafického softwaru.
S pomocí adaptéru, objektivu NIKKOR (doporučují se objektivy Micro NIKKOR) a menu pro digitalizaci ve fotoaparátu jsou negativy zachycovány v režimu živého náhledu pro statické snímky. Fotoaparát automaticky převrací barvy a převádí obraz z filmu do formátu JPEG. Digitální snímky můžete zkontrolovat na monitoru fotoaparátu nebo s využitím kabelu HDMI (není součástí dodávky) na televizoru.
Bez ohledu na to, jestli stále fotografujete na film, nebo jestli jde o roky staré negativy, poskytuje adaptér ES-2 praktický prostředek pro tvorbu digitálních souborů pro tisk a sdílení. Rozlišení a tonální bohatství pořízených snímků JPEG budou vhodné pro zvětšování až do formátu A1.
Diskuze
Přidat příspěvek
Ještě nikdo nenapsal žádný příspěvek do diskuze.