Canon EOS RP Lens Cashback

 

Canon EOS RP

je kompaktní a intuitivní full frame bezzrcadlovka s obrovským tvůrčím potenciálem. Stejně jako EOS R, vznikl po třech desetiletích inovací systému EOS.

Jeho jádro tvoří průkopnický bajonet pro uchycení objektivu a full frame  snímač s rozlišením 26.2 Mpx, který disponuje působivými detaily, vysokou citlivostí ISO a technologií Dual Pixel CMOS AF.
Díky technologii Dual Pixel CMOS AF můžete plynule zaostřovat a natáčet se stabilizací obrazu Movie Digital IS v rozlišení až 4K.

Zjistit více o EOS RP

CASHBACK 2100 Kč
Canon RF 35mm f/1.8 IS Macro STM

je vynikající širokoúhlý objektiv pro portréty a fotografování na ulici, který umí zachytit detaily a ostrost i při pomalé rychlosti závěrky. Díky rychlému minimálnímu zaclonění f/1.8 zachytíte přirozenost prostředí i při nedostatku světla.

CASHBACK 5400 Kč
Canon RF 24-105mm f/4L IS USM

je vysoce všestranný objektiv se zoomem, který nabízí optimální kompromis mezi výkonem, přenosností a kvalitou snímků. Stabilizátor obrazu s rozsahem 5 EV zaručuje ostrost snímků i za slabého osvětlení, zatímco zaostřování s motorkem Nano USM ocení všichni fotografové a filmaři.

CASHBACK 3450 Kč
Canon EF 70-200 mm f/4L IS II USM

je přenosný teleobjektiv se zoomem, který zajišťuje profesionální výkon díky vysoce výkonné stabilizaci obrazu s rozsahem 5 EV a rychlému zaostřování USM.

CASHBACK 3450 Kč
Canon EF 16-35mm f/4L IS USM

je výkonný ultraširokoúhlý zoomový objektiv se stabilizátorem obrazu, fixní světelností f/4 a vynikajícím optickým výkonem. Poskytuje ostré a obsáhlé snímky s velmi malým zkreslením - ideální pro profesionály i nadšence.

CASHBACK 4000 Kč
Canon EF 24-105mm f/3.5-5.6 IS STM

je univerzální standardní objektiv se zoomem, který představuje ideální cestu do světa plnoformátové fotografie. Skvělý pro portréty, krajiny a pro případy, kdy si s sebou chcete vzít pouze jeden objektiv.

CASHBACK 3500 Kč
Canon EF 24-70mm f/4L IS USM

je univerzální objektiv z řady L s režimem Makro pro zvětšení až 0,7×. Ultrazvukové automatické zaostřování poskytuje rychlé, téměř tiché zaostřování. Prvky UD a asférické prvky zajišťují vynikající kvalitu obrazu.

CASHBACK 2700 Kč
Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM

je výkonný full-framový teleobjektiv se zoomem a 9 lamelovou clonou, ideální pro detailní zachycení vzdálených objektů jak na fotografiích, tak na videu. Je ideální pro venkovní sporty a fotografování divoké přírody.

 

Jak získat finanční odměnu?

Zakupte v období 27.2. - 30.6.2019 fotoaparát Canon EOS RP s některým z výše uvedených objektivů a získejte odměnu až 5 400 Kč. Podmínkou vyplacení cashbacku je registrace nákupu na stránkách výrobce (  www.canon.cz/rp ). Registraci je nutné provést nejpozději do 28.9. 2019. Po ověření žádosti provede společnost Canon vyplacení příslušné částky na bankovní účet žadatele.

Kompletní podmínky akce naleznete na
https://www.canon.cz/cameras/canon-eos-rp-promotion-terms-conditions/


 

 

Facebook YouTube YouTube Twitter Blog FOTOLAB.cz