CEWE FOTOKNIHA - příběhy zákazníků

CEWE FOTOKNIHA - příběhy zákazníků

Jitka Fürstová

Jitka Fürstová

Historie této knihy se začala psát v roce 1973. Autorka o ní říká, že nejtěžší bylo dát dohromady všechny materiály. Za ten úspěch, který kniha měla na srazu, to ale určitě stálo!
Jitka Poláková

Jitka Poláková

S velkou láskou a v rekordně krátkém čase připravila k 10. narozeninám maminka Jitka Poláková CEWE FOTOKNIHU pro svojí dceru.
Jitka Sýkorová

Jitka Sýkorová

Syn s nabídkou levných letenek do Indie a manžel vášnivý fotograf stáli na počátku soutěžní CEWE FOTOKNIHY s názvem Indie. Autorka po návratu vybrala z tisíce snímků ty nejlepší a sestavila knihu, která právem zvítězila v srpnu 2015 ve volbě VIP poroty.
Karel Kult

Karel Kult

Celých 35 % všech soutěžních fotoknih je na téma cestování. Tento fakt splňuje i vítězná CEWE FOTOKNIHA měsíce července 2015, která krásným způsobem dokumentuje lásku autorů ke Slovinsku, které je pro mnohé z nás pouze tranzitní zemí.
Carmen Justová

Carmen Justová

Celkem 65 % fotoknih přihlásily do soutěže CEWE FOTOKNIHA roku 2015 ženy. Máme proto v soutěži knihy andělské, ďábelské nebo andělsko-ďábelské, jako je kniha AMIGOS baru z Plzně.
Martin Damian

Martin Damian

KATALOG IKON autora Martina Damiana je typ knihy, kterou si může vytvořit již od 1 kusu jako katalog výsledků své práce nebo produktů každý podnikatel.
Martin Maťašovský

Martin Maťašovský

Fotografie ve fotoknize vypadají mnohem lépe, než když si je prohlížíme na počítači, říká o své cestovatelsko-fotografické knize autor a vítěz soutěže CEWE FOTOKNIHA roku za měsíc listopad v online hlasování.
Petr Fusek

Petr Fusek

Než se pustíte do výroby svojí CEWE FOTOKNIHY, je potřeba dobrá příprava, říká o své cestovatelské soutěžní knize další z účastníků soutěže CEWE FOTOKNIHA roku 2015.
Naďa Martincová

Naďa Martincová

Z každé cesty cca do týdne začnou vytvářet svojí CEWE FOTOKNIHU manželé, kteří také jednu ze svých mnoha knih přihlásili do soutěže CEWE FOTOKNIHA roku 2015 a dostali se až do Velkého finále.
Milan Sedláček

Milan Sedláček

Že se lze soutěže CEWE FOTOKNIHA roku zúčastnit vždy s novou knihou opakovaně, je jasná věc. Že se lze dostat opakovaně do Velkého finále a bojovat o nový PEUGEOT 308, je ale už malý zázrak. Vítězi měsíce září 2015 - volba VIP poroty, se to podařilo - a hned 3x.
Naďa Rehová

Naďa Rehová

Dvanáct měsíců vznikala soutěžní kniha, která dokumentuje první rok syna autorky knihy. Sama je zvědavá, co na knihu její syn řekne, až mu bude například 20 let.
Petr Beran

Petr Beran

Tvrdou práci bez kudrlinek dokumentuje soutěžní CEWE FOTOKNIHA Petra Berana s názvem Slévárna.
ROZUMÍM
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.