Best Photo Print Service Worldwide

Mezinárodní porota ocenila CEWE FOTOKNIHU s koženou a plátěnou vazbou

CEWE získalo již počtvrté prestižní ocenění TIPA World Award

Každý rok na jaře vybírá odborná porota Technical Image Press Assocation – zkráceně TIPA – nejlepší produktové novinky mezinárodního fotografického průmyslu. Po dvou oceněních CEWE FOTOKNIHY a jednom ocenění kreativního produktu hexxas získalo CEWE i letos trofej opět za CEWE FOTOKNIHU. V kategorii „Best Photo Service worldwide“ (nejlepší fotografické služby na celém světě) porota ocenila nově zavedené vazby CEWE FOTOKNIHY – kůže a plátno premium.


Špičkové inovace

Ocenění TIPA World Awards je nejvyhledávanější cenou za produkty z fotografií na celém světě. Porota, kterou tvoří redaktoři 26 renomovaných fotografických časopisů z celého světa, hodnotí nové produkty předešlého roku podle různých kritérií kvality, takže trofej obdrží pouze ti nejlepší. „Jsme velmi potěšeni, že jsme dokázali znovu přesvědčit porotu TIPA svými novými produkty,“ zdůraznil Thomas Mehls, člen představenstva CEWE. „To nám ukazuje, že jsme v našich inovačních procesech, do kterých jsou zapojeni všichni zaměstnanci společnosti, na správné cestě. Především tato již třetí cena za náš hlavní produkt – CEWE FOTOKNIHU– dokazuje, že neusínáme na vavřínech, ale neustále pracujeme na tom, jak můžeme uspokojit přání a potřeby našich zákazníků. Výsledkem je vždy nový nápad či řešení, díky kterému se udržujeme ve formě.“


CEWE FOTOKNIHA pro každou příležitost 

CEWE FOTOKNIHA od roku 2005, kdy přišla na trh, prošla obrovským rozvojem. Jako nejoblíbenější fotokniha v Evropě s více než 60 miliony prodaných výtisků je navržena pro jakoukoliv příležitost našich zákazníků. Uchová cenné vzpomínky na cestování, svatbu, rodinnou oslavu či jakýkoliv jiný příběh celé rodiny. Zároveň stále pokračujeme ve vývoji, sledujeme současné trendy a pokračujeme v inovacích. Úplně každý si může navrhnout vlastní CEWE FOTOKNIHU podle svých představ. Po povrchových úpravách na tvrdé vazbě, které získaly ocenění v roce 2018, porotu TIPA přesvědčila i kožená a plátěná vazba. Mimochodem i na tento typ vazby můžete využít unikátní povrchové úpravy. Lesklé kliparty a texty jsou nanášené přímo na kůži či plátno se zlatým, zlatorůžovým nebo stříbrným efektem a zaujmou každé oko. Porotu zaujal obzvlášť elegantní vzhled těchto vazeb. Zatímco plátěná prémiová vazba dodá CEWE FOTOKNIZE moderní vzhled, kožená naopak připomíná klasická fotoalba, která jsou dodnes symbolem cenných vzpomínek s nesmírnou hodnotou.

Best Photo Print Service Worldwide

Již po třetí jsme získali prestižní ocenění TIPA World Award

Vynikající hexxas - dodáváme ty "nejlepší fotoslužby na světě"

Jako přední evropští výrobci fotografických produktů jsme byli již potřetí potěšeni cenou TIPA World Award. Žádná další společnost v tomto oboru nebyla schopna přesvědčit mezinárodní porotu o této ceně v kategorii "Nejlepší fotoslužba". Získali jsme ocenění za CEWE FOTOKNIHU už v roce 2008. Druhé ocenění jsme získali za tvrdou vazbu s povrchovou úpravou v roce 2018. Třetí ocenění od TIPA World Award jsme získali v roce 2019 za tisk na plastovou desku unikátního rozměru, tzn. hexxas. Rok 2019 přinesl zvláštní ocenění, neboť hexxas vzniklo zejména z myšlenky řad zaměstnanců.


Unikátní design

TIPA World Awards je nejvyhledávanějším oceněním fototechniky a fotoslužeb po celém světě. My ocenění TIPA získali již potřetí. Tentokrát za hexxas, které máme v nabídce od září 2018. Tento produkt proměňuje osobní fotografie na umělecké dílo. Šestihranné plastové desky se dají použít k modelování koláží nebo vícedílných modelů v unikátním formátu. Porota, která je složena ze 30 zkušených odborníků prestižních časopisů, dospěla k závěru: „Hexxas mohou vytvořit nový designový doplněk vašeho domova či kanceláře“. Magnetický závěsný systém umožňuje flexibilní uspořádání vašich koláží.


Nápady

Do vývoje našich produktů se aktivně zapojuje přibližně 3 900 zaměstnanců. Pravidelná setkání, jako jsou například „Innovation Days“, nabízejí mimo jiné optimální platformy pro vývoj nápadů napříč odděleními. Obdobným způsobem také vznikl nový produkt hexxas. "Ocenění TIPA World Award 2019 je tedy nejen pocta našemu produktu, ale také všem našim zaměstnancům, kteří spolupracovali na vývoji hexxas", zdůrazňuje předseda představenstva CEWE Dr. Christian Friege. "Cena opět jasně ukazuje, jaká inovativní síla leží v každém z nás.".
Best Photo Print Service Worldwide

Vytvořte si vlastní umělecké dílo z vašich momentek - hexxas!

S hexxas máte nyní možnost kombinovat mnoho různých dojmů z vašich výletů do koláže. Ukažte své fotografie v brilantních barvách na šestihranné plastové desce. Můžete si vybrat mezi velikostmi 18 x 15,6 cm nebo 27 x 23,4 cm. Jednotlivé hexxas s vašimi návrhy zkombinujte mezi sebou. Nebo rozdělte svůj oblíbený obraz jedním kliknutím na více dílů. Obzvlášť dobře na hexxas vypadají fotky krajinek, měst a portrétních fotografiích.

S každým dalším zážitkem poroste i vaše koláž na stěně. Hned po každém výletě přidáte další motiv. Uchovejte tak vaše zážitky jako nekončící stylovou dekoraci. Dílek ve tvaru písmene Y vám pomůže se zavěšením do přesné vzdálenosti mezi obrazy. Magnetický závěsný systém je velice praktický a jednoduchý. Odstraníte lepicí pásku a připevníte na stěnu. Díky magnetu můžete vaši koláž fotek kdykoliv vyměnit.

Efekty na tvrdé vazbě CEWE FOTOKNIHY přesvědčily mezinárodní porotu

29 redaktorů z renomovaných fotografických časopisů z celého světa hlasovalo v dubnu pro vítěze TIPA World Awards 2018.


Technical Image Press Association“ - ve zkratce TIPA-je považován mezi odborníky za nejprestižnější světový titul fotografických produktů za uplynulý rok. V tomto ročníku nechybí ocenění značek jako je Nikon, Canon, LG, Fujifilm, Samsung, Epson, DJI. CEWE se v letošním roce stala vítězem v kategorii „Best Photo Print Service“ za tiskařské zpracování knižní vazby s ozdobnou povrchovou úpravou, jako je parciální lak, zlatý nebo stříbrný efekt. Tyto dokončovací efekty vylepšují individuálně navrženou vazbu CEWE FOTOKNIHY.


„Máme radost!
Za výrobní tým CEWE Česká republika cítím pýchu, že s naší CEWE FOTOKNIHOU, která má všechny vlastnosti moderní knihařiny, jdeme naproti fotografiím, uchování emocí a zážitků našich vážených zákazníků. Výsledkem je perfektní dílo, kniha, ke které se vždy vracíme s chutí.“ říká Libor Rambousek, člen představenstva CEWE za výrobu.

Naše fotoprodukty zajistí, aby fotografie na paměťových médiích nezůstaly schované, ale byly viditelné vizuálně i hmatově. Ocenění TIPA World Award nás motivuje, abychom vám i nadále poskytovali každodenní radost z fotografování.

ROZUMÍM
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.