CEWE FOTOLAB

Potřebujete průkazové foto?

Průkazové fotky. Při pomyšlení na ně vás určitě napadne, že je to většinou vaše nejhorší fotka a ještě s ní musíte obíhat úřady. Je to tak? Ne s námi, máme pro vás totiž řešení- rychlé a příjemné!

49 prodejen po celé ČR

Co kdybychom vám řekli, že na kterékoli z našich 49 prodejen (které najdete po celém Česku) vás profesionálně vyfotíme a fotografie za vás můžeme zaslat i na úřad?

Vybereme tu nejlepší fotografii

Nemusíte se bát, fotek vytvoříme klidně víc a vybereme s vámi tu nejlepší. Všichni víme, jak to s průkazovými fotkami je a že není jednoduché vybrat tu nejvhodnější.

A k čemu by se vám mohlo foto hodit?

Nový školní rok a nové průkazky, vypršená platnost řidičáku, pasu, a nebo jste jen zvyklí nosit malé fotky vašich nejbližších v peněžence? Použít je můžete na cokoli.

Přehled všech CEWE FOTOLAB prodejen najdete kliknutím sem.

 

 

Fotku vám můžeme poslat i do e-mailu

Fotky vám vytiskneme, ale jako bonus je můžete mít i v digitální podobě! Vaše průkazovky vám z prodejny můžeme poslat na e-mail a nebo rovnou i na úřad pro tvorbu občanského průkazu, stačí když s námi vyplníte krátký formulář.

Tak se k nám stavte, zvládneme to během chvilky a budeme dělat vše pro to, abyste byli se svojí fotkou co nejvíce spokojení. Těšíme se na návštěvu. Váš CEWE FOTOLAB

Přidat komentář

Sledujte nás

Anketa

Čím fotíte nejraději?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Měsíčník FOTOLAB

Akční leták