Fotokurzy se zážitkem: portrét a krajina

Fotografování je celkem jednoduché, ovšem zachytit moment tak, aby v pozorovateli vyvolal emoce už tak jednoduché není. Dovolte nám představit dva nové, velmi zajímavé fotokurzy, kde se dozvíte, jak fotografie plné emocí zachytit.

golden hour portrét

Portrét

Fotokurzem “Portrét s lidskou tváří” bude provázet Pavel Rybníček. Pavel je svatební fotograf s dlouholetou praxí focení lidí. Ve třídenním kurzu vysvětlí, jak vybrat správnou lokaci, protože prostředí dělá hodně nejen pro vzhled fotografie, ale také pro náladu a pohodlí modelky. Pomocí tří různých modelek názorně ukáže, jak komunikovat, aby se modelka nestyděla a dělala přirozené výrazy, které jsou pro portrétní fotografii důležité. Díky vhodnému nastavení fotoaparátu dokážete změnit kvalitu i atmosféru výsledné fotografie. Pavel předvede, jak využít přírodního světla, jak v interiéru, tak v exteriéru a dokáže, že né vždy jsou zapotřebí záblesková světla za x tisíc.koláž portrétůTento kurz proběhne v Brně ve dnech 10.-12.8.2018. Kapacita je omezena na 8 lidí, aby se mohl lektor pečlivě věnovat všem zúčastněným.

 

vyjící vlk

Krajina

“24 hodin na kralickém sněžníku” s Honzou Řeháčkem alias Kopernikkem. Tak se jmenuje druhý srpnový kurz, na kterém dobrodružství rozhodně chybět nebude. S Honzou se vydáte vstříc slunci na vrchol Kralického Sněžníku. Mnohdy je složité skloubit práci a koníčky, v tomto případě focení, s volným časem. Na kurzu se dozvíte, jak si focení naplánovat tak, abyste neplýtvali časem vybráním špatné lokality ve špatný čas. S ročním obdobím se příroda i počasí mění a je potřeba se jí přizpůsobit. Spoustu lokalit již bylo vyfoceno tisíckrát stejně, rozhédněte se na dané lokalitě kolem a přemýšlejte. Inspiraci co a jak vyfotit na tomto kurzu jistojistě načerpáte.Pohled mezi větvemi

Fotokurzu na Kralickém Sněžníku se může zúčastnit až 8 z Vás, tak neváhejte a registrujte se, dokud jsou volná místa.

Fotokurzy se zážitkem: portrét a krajina
Ohodnoťte prosím tento článek

Žádné komentáře, buďte první!

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.