CEWE FOTOLAB
CEWE FOTOKNIHA

Jak archivovat své fotografie? V CEWE FOTOKNIZE – nyní 24 stran ZDARMA

Máte spoustu povedených fotografií, které jste doteď archivovali ve svém počítači? Pokud je vaše odpověď ano a hledáte elegantnější a bezpečnější způsob uchování vašich fotek, máme pro vás praktické řešení.

Každý z nás vyfotí během jednoho roku desítky, stovky a někteří i tisíce fotografií. Co je nejčastějším objektem našeho fotoaparátu a chytrého telefonu? Dovolená, rodina a domácí mazlíčci, svatba, výlety po České republice i zahraničí, koníčky jako sporty nebo třeba zahrada.

Váš online slevový kód na 24 stran ZDARMA: CFKXL24
Platí pro CEWE FOTOKNIHU XL ve vysokém lesku

Co ale dělat s takovým množstvím fotografií? Uložit je na paměťovou kartu, USB, externí disk nebo nechat rovnou v počítači nebo v telefonu?

Ukážeme vám, že existuje mnohem zábavnější, kreativnější a bezpečnější forma archivace. Jdeme na to!

Bezpečnější než pevný disk? Rozhodně ano!

Znáte také ten pocit bezmoci, když nemůžete najít ve svém počítači něco, co jste tam 100 % uložili? Asi to zažil každý z nás. Sevře se nám žaludek, zpotí dlaně a vyschne v ústech. V hlavě přemítáme nad tím, co se mohlo pokazit.

Uložil jsem určitě své fotky do téhle složky? Co když došlo k nějaké chybě při přenosu fotografií a ty se tím pádem neuložili? Možná bych mohl zkusit zavolat známému, který je počítačový expert, jestli by šlo ztracená data obnovit…

V podobných situacích si rádi vzpomeneme na doby, kdy jsme automaticky po dovolené, rodinné oslavě, výletu, svatbě nebo jen po zajímavém focení běželi fotografie vyvolat.

To můžete i dnes – ale také je tu možnost ze svých fotografií sestavit rovnou celou knihu. Jak na to?

Ty nejlepší snímky patří do CEWE FOTOKNIHY 

Výhodou vlastní fotoknihy je, že se už nikdy nemusíte prodírat stovkami fotografií a hledat v nich. Ve své fotoknize můžete mít jen ty snímky, které považujete za nejdůležitější.

„Byl jste někdy na třídním srazu? Vždy, když někdo přinese balíček fotek tak vím, že už v půlce budu unavený a všechny neprohlédnu. V CEWE FOTOKNIZE jsou jen ty nejlepší fotky v ucelené formě.“

Aleš Reho, zákazník CEWE FOTOKNIHY

Jdeme na to – projdeme si spolu celým sestavením knihy. Uvidíte, že je to snadné.

1. Jako první si vytvořte složku v počítači například s názvem „fotky do cewe fotoknihy“ – to vám velice usnadní pozdější práci s fotografiemi a orientaci v nich.

2. Poté si vyberte ty nejlepší fotografie, které máte, označíte je a přesunete nebo zkopírujete do složky „fotky do cewe fotoknihy“, kterou jste vytvořili.

3. Stáhneme si program na sestavení knihy. K sestavení své vlastní CEWE FOTOKNIHY z fotografií potřebujete pouze program, který je ZDARMA ke stažení zde.

Po stažení programu do vašeho počítače (k dispozici je také aplikace pro chytré telefony a tablety) jej otevřete a rovnou si vyberte formát knihy.

24 stran navíc k CEWE FOTOKNIZE XL

Nejoblíbenějším formátem u našich zákazníků je CEWE FOTOKNIHA XL – nyní speciální nabídka 24 stran ZDARMA pro všechny vaše důležité fotografie.

Jak získat 24 stran v knize zcela ZDARMA? Stačí sestavit a objednat do 28. 2. 2017 CEWE FOTOKNIHU XL ve vysokém lesku a získáte pro své fotografie 24 stran navíc ZDARMA.

Po sestavení knihy v kroku objednání zadejte slevový kód: CFKXL24

4. A teď už můžete začít tvořit. Nebojte se dát průchod své fantazii. Výsledné knize také velmi prospěje, když ji začnete tvořit již s nějakou myšlenkou, například: „kronika o všem, co se stalo v uplynulém roce“ – inspirace, návody a užitečné tipy, jak sestavit kroniku roku najdete zde.

Přidat komentář

Sledujte nás

Odběr novinek

* povinné pole

Anketa

CSC nebo zrcadlovka?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Měsíčník FOTOLAB

Akční leták