CEWE FOTOLAB
Adventní kalendář s vlastní fotkou od CEWE FOTOLAB

Adventní kalendáře s vlastní fotkou a čokoládovými pralinkami jsou tu!

Znáte to. Podzim je tu, a tak už všichni v duchu přemýšlíme nad tím, že se pomalu ale jistě blíží Vánoce. Co se na ně letos připravit v předstihu? Představujeme adventní kalendář s vlastní fotkou.

Čokoládový adventní kalendář kinder®

adventní kalendář kinder

Každoročně jeden z nejoblíbenějších adventních kalendářů u našich zákazníků. Tohle je sázka na jistotu. Malý dárek pro každý den skrytý pod vaší oblíbenou fotkou a jako bonus si můžete vychutnat čokoládku kinder®. Těšení na Vánoce je tak mnohem příjemnější.

Více zde 

Prémiový adventní kalendář s FERRERO pralinkami

Adventní kalendář Ferrero

Raffaello, FERRERO Küsschen a FERRERO Rocher – oblíbené pralinky jsou schované pod jednotlivými dvířky kalendáře. Oblíbená fotka na titulní straně a kvalitní pralinky značky FERRERO v každém okénku.

Více zde 

Adventní kalendář s překvapením od kinder® – NOVINKA

Adventní kalendář s kinder vajíčky

Které dítě nemiluje kinder vajíčka, že? Tenhle adventní kalendář bude bomba nejen pro všechny děti. Několikanásobná radost za každými dvířky. Exkluzivní kalendář s vaší fotografií na titulní straně ukrývá 11x kinder® vajíčko, 5x kinder® Schokolade mini, 4x kinder® Bueno mini, 4x kinder® Schoko Bons. To všechno ve formátu XXL na šířku – 48 x 36 cm.

Více zde 

Fotografie za každým okénkem
Adventní kalendář s fotkou

Bez čokolády, ale s velkou láskou. Za všemi okénky osobně navrženého kalendáře se schovává poklad, který probudí mnoho předešlých vzpomínek. Stačí rozevřít okénko a obdarovaný uvidí vámi vybranou fotografii.

Více zde 

Deluxe kalendář s prémiovým zpracováním i kvalitními pralinkami

Adventní kalendář s vlastní fotkou deluxe

Krásné prémiové zpracování povrchu, atypický rozevírací formát, velký rozměr a kvalitní pralinky Ferrero dělají z DELUXE adventního kalendáře králem mezi adventními kalendáři. Pokud chcete obdarovanému vyrazit dech a ohromit, tak jasná volba!

Více zde

Adventní kalendář pro vlastní náplň s překvapením, které si můžete sami vymyslet

Adventní kalendář pro vlastní náplň od CEWE

Oblíbený krém, balzám na rty, čokoládka, minilahvička s oblíbeným nápojem nebo hračka. Tenhle kreativní adventní kalendář s vlastní fotkou na titulce vás bude bavit. A ještě víc obdarovaného – ten si otevře každý den v prosince až do Vánoc okénko s novým překvapením. Co bude uvnitř je jen ve vaší režii.

Více zde 

TIP: Objednávejte také na jakékoli ze 49 podejen CEWE FOTOLAB v České republice přímo na červeném CEWE FOTOKIOSKU. Přehled prodejen najdete zde.

Přidat komentář

Sledujte nás

Anketa

Jaký dron byste si koupili?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Měsíčník FOTOLAB

Akční leták