CEWE FOTOLAB
Fotografie do průkazu na prodejně FOTOLAB

Jak na průkazové foto?

Blíží se konec platnosti vašich dokladů a potřebujete novou fotku do průkazky? Není nic snazšího a pohodlnějšího, než si ji vyzvednout za 5 minut na naší prodejně.

Fotografie do průkazu na prodejně FOTOLAB

 1. Vyhledejte si nejbližší prodejnu CEWE FOTOLAB v České republice

  Jakou ze 49 prodejen v ČR máte nejblíž? Koukněte se na seznam na našem webu a vyhledejte si svou prodejnu podle kraje – Přejít na seznam prodejen

 2. Naši kolegové vás vyfotí v ateliéru přímo na prodejně

  Nebudete muset čekat na fotografa – na jakékoli prodejně CEWE FOTOLAB je vyškolený personál připravený vyfotit vás. Celé focení bude trvat jen pár minut k vaší spokojenosti.

 3. Vaše průkazové fotografie budou vytištěny a oříznuty na patřičný formát

  Posledním krokem je tisk fotografií také přímo na prodejně v našem fotokiosku. Ten tiskne kromě průkazových fotografií i větší formáty vhodné například do rámečku. Po vytištění fotografie ji ořízneme na formát vhodný do průkazky.

Průkazové foto na prodejně FOTOLAB vyzvednete za 5 minut i s vyfocením.

Kde hledat prodejnu CEWE FOTOLAB?
Seznam prodejen

FOTOLAB Třebíč

komentářů

 • Dobrý den, nutně potřebuji fotku na občanku kterou zařizuji v zahraničí nejsem Čech ale žijí zde dá se v Pardubicích teď někde vyfotit?

  • Dobrý den, vzhledem situaci a k uzavření našich prodejen Vás naši odborníci v Pardubicích, ani na jiné prodejně, vyfotit nemohou. Ale pokud máte fotografii v digitální podobě, je možné ji po zaslání do mailu prodejny a po domluvě s prodejci, nechat vytisknout a vy si ji pak můžete na prodejně vyzvednout v uvedených časech:
   PO, ST, PÁ – od 15:00 do 19:00 hod.
   ÚT, ČT – od 9:00 do 13:00 hod.

   Prodejna CEWE FOTOLAB Pardubice
   731 142 630
   prodejna424016@fotolab.cz

   Mějte se krásně, za CEWE Fotolab Helena P.

 • Tak na Budějovickou se na průkazky fotit nechoďte, člověk co tam fotí, nemá moc cit pro fotky, takže si odnesete asi nejdražší pasovky na počkání v Praze, a ještě budete na fotce vypadat jako blbec.

 • Dobrý den,
  z důvodu nemohoucnosti není možné dojít se nechat vyfotit.
  Lze udělat průkazkovou fotku 35 mm x 45 mm z běžné starší fotky?
  Děkuji

  • Dobrý den, Petře,

   na jakékoli naši prodejně si můžete na počkání vytisknout fotografie v těchto formátech: 3,5 x 4,5 cm, 5 x 7cm, 5 x 5cm nebo 4,5 x 6 cm. Na prodejně vás kolegové mohou vyfotit, ale když si přinesete svou fotografii například na flash disku nebo v telefonu, tak vám ji vytisknou a upraví na daný formát. Přes nás eshop zde https://www.fotolab.cz/fotografie.html si pak můžete online z pohodlí domova vyvolat celou řadu formátů fotografie s doručením až domů.

   Za redakci blogu CEWE FOTOLAB,
   Petr

 • Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat, jestli vadí, pokud je bílé triko na bílem.
  Předem děkuji za odpověď.

  • Dobrý den, Jane,

   není to ideální, doporučujeme tmavší oblečení na bílém pozadí.

   Za redakci blogu CEWE FOTOLAB,
   Petr

 • No focení jsem podstoupila a musím říct, že jsem z toho zklamaná. Paní asi očividně fotit neuměla, fotky nejsou ostré, člověk má na bližší pohled červené oči a ani mi paní nedala vybrat.

  • Dobrý den, Jano,

   velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Omlouváme se Vám, pokud fotografie nebyly dle Vašeho přání. Požádal bych Vás, abyste v rámci reklamace této služby zašla na prodejnu a fotografie vrátila. Je možnost Vám za danou službu buď vrátit Vaše peníze, nebo vyhotovit sadu fotografií znovu. Také prosím o zaslání podrobností na email zákaznického centra info@fotolab.cz.

   Přeji hezký den,

   Petr

    • Dobrý den,
     děkujeme za váš zájem. Nemáme nastaven paušální ceník stejný pro všechny naše prodejny (jsou regionální rozdíly). Prosím kontaktujte prodejnu, na kterou byste se chtěla dostavit a kolegové Vám cenu sdělí. Seznam všech prodejen s kontakty zde na odkazu https://www.fotolab.cz/prodejny.html

     Pěkný den
     Viktor F.

Sledujte nás

Odběr novinek

* povinné pole

Anketa

Čím fotíte nejraději?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Měsíčník FOTOLAB

Akční leták